reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny w ogóle mam problem :p bo lekarz kazał mi odstawić po dzisiejszym dniu estrofem a dziś wybija mi równy 11 tydzień i za tydzień od 8 sierpnia odstawić mam progesteron poprzez zmniejszanie dawki... Czy to nie za szybko? Bo mi z USG wyszło że dzidzia starsza o tydzień niż jest i ja już nie wiem czy on widział, że ciąża jest młodsza czy jak ale no pewnie widział chyba w tych swoich zapiskach bo to lekarz z kliniki... Weźcie doradzcie coś proszę bo się stresuje
 
reklama
Tak będę próbować w tym cyklu chociaż powiem Ci, że jakoś tak bez większej nadzieji na powodzenie do tego podchodze [emoji2368] ciekawi mnie co doktor, w ogóle zaproponuje.
Dowiem się za tydzień.
Ja do ostatniej procedury podchodziłam z założeniem, ze zrobię to ostatni raz, żeby mieć pewność ze zrobiłam wszystko. Zgodziłam się transferowanie dwóch zarodków, ze może jeden zostanie. I tym razem było inaczej. Może to była praca zbiorowa :-) kto wie co by było gdyby transferowane były pojedynczo. W inkubatorze się tak do siebie tulą… Życzę Ci tego samego zwrotu akcji. Ja tez byłam zrezygnowana. Pewnie ze mniej, niż Ty bo syna miałam w domu. Żeby tym razem było inaczej… choć ten jeden raz:-)
 
Dziewczyny w ogóle mam problem :p bo lekarz kazał mi odstawić po dzisiejszym dniu estrofem a dziś wybija mi równy 11 tydzień i za tydzień od 8 sierpnia odstawić mam progesteron poprzez zmniejszanie dawki... Czy to nie za szybko? Bo mi z USG wyszło że dzidzia starsza o tydzień niż jest i ja już nie wiem czy on widział, że ciąża jest młodsza czy jak ale no pewnie widział chyba w tych swoich zapiskach bo to lekarz z kliniki... Weźcie doradzcie coś proszę bo się stresuje
Mi lekarz kazał odstawic estrofem po pozytywnej becie, na cyklu sztucznym. Także śmiało odstaw ten lek i nie zatruwaj organizmu, bo nic się z ciąża nie stanie. Organizm już od ok 10 tygodnia zaczyna sam produkować ten hormon.
 
Dziewczyny w ogóle mam problem :p bo lekarz kazał mi odstawić po dzisiejszym dniu estrofem a dziś wybija mi równy 11 tydzień i za tydzień od 8 sierpnia odstawić mam progesteron poprzez zmniejszanie dawki... Czy to nie za szybko? Bo mi z USG wyszło że dzidzia starsza o tydzień niż jest i ja już nie wiem czy on widział, że ciąża jest młodsza czy jak ale no pewnie widział chyba w tych swoich zapiskach bo to lekarz z kliniki... Weźcie doradzcie coś proszę bo się stresuje
Mi lekarka też kazała powoli odstawiać estrofem. Mam teraz10+3 i przez tydzień mam brać tylko po jednej tabletce estrofemu i potem koniec
 
Dziewczyny w ogóle mam problem :p bo lekarz kazał mi odstawić po dzisiejszym dniu estrofem a dziś wybija mi równy 11 tydzień i za tydzień od 8 sierpnia odstawić mam progesteron poprzez zmniejszanie dawki... Czy to nie za szybko? Bo mi z USG wyszło że dzidzia starsza o tydzień niż jest i ja już nie wiem czy on widział, że ciąża jest młodsza czy jak ale no pewnie widział chyba w tych swoich zapiskach bo to lekarz z kliniki... Weźcie doradzcie coś proszę bo się stresuje
Słuchaj się zaleceń lekarza z kliniki❤️😘
 
Ja z estrofemu zeszłam już parę dni temu na 1xdz za 4dni zaczynam odstawiać proga. Do 22.08 mam całkiem z niego zejść a dziś 10tc
 
Ja do ostatniej procedury podchodziłam z założeniem, ze zrobię to ostatni raz, żeby mieć pewność ze zrobiłam wszystko. Zgodziłam się transferowanie dwóch zarodków, ze może jeden zostanie. I tym razem było inaczej. Może to była praca zbiorowa :-) kto wie co by było gdyby transferowane były pojedynczo. W inkubatorze się tak do siebie tulą… Życzę Ci tego samego zwrotu akcji. Ja tez byłam zrezygnowana. Pewnie ze mniej, niż Ty bo syna miałam w domu. Żeby tym razem było inaczej… choć ten jeden raz:-)
[emoji3590]
 
reklama
Do góry