reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie dlatego opisałam tylko i wyłącznie swój przypadek
Mój gin mi jednak dał do zrozumienia ,że kasa to kasa ,ale macica ważniejsza ❤️
Oni wiedzą w klinice co robią ...bo mają lepiej wyszkolony personel
A gdzie robisz ? I jakie były wskazania u Cb ?
Ja robie w gyn.centrum. mam histeroskopie i scratching. U mnie powodem byly 2 nieudane transfery. W zwiazku z tym, ze zarodki byly badane pgta i sa 5aa a nie bylo implementacji lekarz stwierdzil, ze musimy jeszcze to zbadać. Robilam jeszcze immunologie.
Zgadzam sie, ze kasa w tym momencie nie jest najważniejsza. Bo tego nie bedzie dalo sie cofnac jak ktos cos spieprzy. Sama czekalam dodatkowy mc, zeby robic u siebie w klinice
 
reklama
Dziewczyny w których dniach miałyście na cyklu sztuczym transfer?Jeśli mam 3 dniowca?Wiem że zależy od endometrium i progesteronu,ale tak juz myślę w którym dniu by to było☺
 
Nie będzie tak źle. A to pierwsze CC? Ja już jedno miałam: 30 min i po sprawie. Jeszcze anestezjolog że MBA sobie żartował i pytał czemu ja taka blada 😱 a ja mówię, że nie umalowana 🤣
Druga, pierwszą mialam prawie 8 lat temu w Polsce.. Więc niby wiem co mnie czeka ale jednak.. Wczoraj położna mi tłumaczyła jak mam się przygotować i mogę nawet swoją muzykę przynieść aby puścili na sali operacyjnej LOL...
 
reklama
Na test era jeszcze nie jestem zdecydowana ale tą biopsje endometrium wiem że się robi po 20 dniu cyklu boję się że wynik może być nie do końca poprawny
 
Do góry