reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Spora ale ja sie interesowalam jaka jest cena w innych klinikach to wszędzie mi mowili 3 tys.. wiec to u Ciebie taka promocja ;)
A to chcesz jeszcze stymulacje robic? To ja bym robila stymulacje i dopiero pozniej histero i transfer. A immunologie bedziesz robic w trakcie na spokojnie.
właśnie lekarska mówiła ze lepiej ze stymulacja się wstrzymać do wyników immuno . Ze jeśli będę musiała mieć szczepienia itd to lepiej przed niż po. Nie znam się ale ufam jej bo znam sporo osób które maja dzieci krótko po tym jak były u niej
 
reklama
Spora ale ja sie interesowalam jaka jest cena w innych klinikach to wszędzie mi mowili 3 tys.. wiec to u Ciebie taka promocja ;)
A to chcesz jeszcze stymulacje robic? To ja bym robila stymulacje i dopiero pozniej histero i transfer. A immunologie bedziesz robic w trakcie na spokojnie.
ja miałam taki plan ze zrobić ostatnia stymylacje i zobaczyć ile będzie zarodków , zrobić histerio i badania immuno i wtedy podchodzić do transferów . Ale ona mi doradziła najpierw immuno a potem stymulacja . A teraz myśle ze chyba wezmę tego mrozaczka jak histerio wyjdzie ok i wyniki badań będą ze nie będę musiała się szczepić to zaryzykuje chyba
 
Tak, zaczęłam się już bardziej cieszyć, choć ciągle ciężko mi i mężowi w to uwierzyć 😜 Tylko jeszcze się tym Pappa martwię. Szkoda, że nie mogłam wcześniej zrobić🤔.
Mam listownie otrzymać wyniki. Tam będzie napisane co mam dalej zrobić czy jak?
U mnie było trochę inaczej bo po 10tc miałam zrobić Pappa i wynik był na badaniach prenatalnych co u mnie akurat było dobre bo ICSI+wiek dawały mi z usg ryzyko pośrednie t21 inne pow. 1000 i 3000 a Pappa skorygowało t21 do około 10 000 a pozostałe do 30 000, ale ja dla świętego spokoju zrobiłam jeszcze nifty, fakt koszty, ale mi to dało spokój na resztę ciąży i życie małego. Jeżeli chodzi o zalecenia to w klinice gdzie robiłam wpisują takie rzeczy i zależnie od wyniku jest napisane czy wskazana diagnostyka inwazyjna, natomiast przy każdym innym piszą taką formułkę, że wynik nie jest badaniem inwazyjnym i nie wyklucza chorób i informują o możliwości wykonania wolnego dna.
 
Dziewczyny kiedy lekarz będzie robił usg już tylko przez brzuch? Prenatalne jak się robi ??? Nie pamiętam już 🤔🤔🤔
Prenatalne robiłam w 12+4 . Miałam robione i przez brzuch i dopochwowo tez . Lekarz twierdzi ze on zawsze lubi luknąć tez dopochwowo gdyż no dokładniej jest mu zbadać to czego przez brzuszek nie jest w stanie dokładnie wyłapać . zależy i od lekarza i od ułożenia dzidziusia i od powłok brzusznych mamuśki 😉. W 15 tc na zwykłym usg rozbieralam się tylko na kozła 😂 samo usg już przez brzuszek 💪
 
reklama
Do góry