reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
może ja jestem dziwna, ale ja nawet lubiłam stymulację 🤪
Noo trochę dziwna 😂 ja jej nie cierpię, te igły, fuj. Podczas tamtej stymulacji czułam się bardzo dobrze do 10 dnia, potem trochę pobolewały jajniki, teraz dają znać o sobie od samego początku i jestem trochę zaniepokojona, że coś jest nie tak 😔
 
Noo trochę dziwna 😂 ja jej nie cierpię, te igły, fuj. Podczas tamtej stymulacji czułam się bardzo dobrze do 10 dnia, potem trochę pobolewały jajniki, teraz dają znać o sobie od samego początku i jestem trochę zaniepokojona, że coś jest nie tak 😔
Stymulacja stymulacji nierówna. Organizm też jest mocno obciążony więc wiadomo że czasami boli i to jest normalne. Jesteś pod opieką lekarza także nic się nie bój, napewno odpowiednio Cię pokieruje
 
reklama
Do góry