reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jestem już po wizycie jajkowej [emoji16] ale nie jest za dobrze, komórki słabo rosną, mają ok 1cm i póki co 4 z jednej strony, a z drugiej 5. Dla mnie to jest kiepski wynik, bo w pierwszej stymulacji mialam 22 komórki. Może organizm jest już przemęczony, nie wiadomo [emoji2368]W piątek ponowna kontrola i decyzja o punkcji, co dalej. Prawdopodobnie będzie w poniedziałek za tydzień.
Nie zamartwiaj się, ważniejsza jest ich jakość niż ilość! I
Trzymam kciuki [emoji110]
 
reklama
Dziewczyny jestem już po wizycie jajkowej 😁 ale nie jest za dobrze, komórki słabo rosną, mają ok 1cm i póki co 4 z jednej strony, a z drugiej 5. Dla mnie to jest kiepski wynik, bo w pierwszej stymulacji mialam 22 komórki. Może organizm jest już przemęczony, nie wiadomo 🤷‍♀️W piątek ponowna kontrola i decyzja o punkcji, co dalej. Prawdopodobnie będzie w poniedziałek za tydzień.
Ważne że rosną, jedynie przedłuży Ci stymulację albo dołoży większą dawkę leków. Dla organizmu to również mega wysiłek więc czasami spowalnia, ale napewno wszystko będzie dobrze 😉
 
Ważne że rosną, jedynie przedłuży Ci stymulację albo dołoży większą dawkę leków. Dla organizmu to również mega wysiłek więc czasami spowalnia, ale napewno wszystko będzie dobrze 😉
Wiem, że urosną jeszcze, tylko w polu widzenia jest 9 i basta, to mnie martwi 😔 zamartwiać się nie będę bo nic to nie zmieni, ale jest mi przykro.
 
reklama
Do góry