reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak za 1 razem 🥰, teraz 12tc, stymulacja trwała ponad miesiąc, ja mam jeden jajnik i 37 lat, stad decyzja o protokole długim żeby jajeczka były jak najlepszej jakości, pobrano 2 komórki, dwie się ładnie zapłodniły, jedna dalej rośnie w brzuchu a drugą mamy zamrożoną , nie przejmuj się na zapas , zaufaj lekarzowi , będzie dobrze ✊✊✊
Wiesz co, jestem pod wrażeniem Twojego końcowego efektu stymulacji, 2 komórki i z tego dzidziuś 💪👏dobrze powiedział mi dzisiaj mój lekarz, żebym nie załamywała się moim wynikiem, bo potrzebny jest tylko 1 zdrowy oocyt, no i 1 zdrowy plemnik. Będę się modlić 🙏żeby embriolog szczęśliwie tym razem skrzyżował nasze gamety, daj Bóg, żeby tak było.
 
Wiesz co, jestem pod wrażeniem Twojego końcowego efektu stymulacji, 2 komórki i z tego dzidziuś 💪👏dobrze powiedział mi dzisiaj mój lekarz, żebym nie załamywała się moim wynikiem, bo potrzebny jest tylko 1 zdrowy oocyt, no i 1 zdrowy plemnik. Będę się modlić 🙏żeby embriolog szczęśliwie tym razem skrzyżował nasze gamety, daj Bóg, żeby tak było.
Ja sama dalej nie mogę uwierzyć że przy tak małej ilości komórek nam się od razu udało, dziewczyna tutaj tyle razy przechodzą stymulacje, transfery i niestety nie wychodzi 😪
 
Wiesz co, jestem pod wrażeniem Twojego końcowego efektu stymulacji, 2 komórki i z tego dzidziuś 💪👏dobrze powiedział mi dzisiaj mój lekarz, żebym nie załamywała się moim wynikiem, bo potrzebny jest tylko 1 zdrowy oocyt, no i 1 zdrowy plemnik. Będę się modlić 🙏żeby embriolog szczęśliwie tym razem skrzyżował nasze gamety, daj Bóg, żeby tak było.
Moja koleżanka tak miała jedna komórka jajowa i ciąża ❤
 
Wiesz co, jestem pod wrażeniem Twojego końcowego efektu stymulacji, 2 komórki i z tego dzidziuś 💪👏dobrze powiedział mi dzisiaj mój lekarz, żebym nie załamywała się moim wynikiem, bo potrzebny jest tylko 1 zdrowy oocyt, no i 1 zdrowy plemnik. Będę się modlić 🙏żeby embriolog szczęśliwie tym razem skrzyżował nasze gamety, daj Bóg, żeby tak było.
Trzymam za was ogromne ✊✊✊ , a ty już po punkcji czy jeszcze stymulacja?
 
reklama
Do góry