reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam wyniki cross i IMK któraś się zna ?
 

Załączniki

  • IMG_4409.jpg
    IMG_4409.jpg
    180,7 KB · Wyświetleń: 56
Dzięki dziewczyny [emoji3590]
Bardziej stresuję się tym jak to będzie przebiegało niż tym, że się nie uda [emoji23]
Boję się, że wejdę do niej a ona powie, że niestety żaden zarodek się prawidłowo nie rozmroził... [emoji2356]I będzie duuupa...
 
Czesc dziewczyny.
Biore zatrzyk z Ovitrelle co 3. dzien (7 klikniec) od dnia transferu blastocysty, ktory byl 20. sierpnia. Wiem wiec, ze zwykly test ciazowy bedzie pozytywny dopoki stosuje Ovitrelle i jeszcze 10 dni po ostatnim zastrzyku. Ale jak jest w sytuacji, gdy Ovitrelle stosuje sie tak jak ja - jako wspomaganie po trasferze, a nie jako jednorazowy zastrzyk calosci zawartosci pena przy owulacji? Czy wiecie moze, jak podnosi on poziom hCG w takiej sytuacji? Czy sa to duze przyrosty, ktore powodowalyby dwie grube krechy na tescie, czy tez delikatne przyrosty?
Pierwsza beta juz zrobiona w piatek (ale wyniku jeszcze nie mam...). Druga beta zrobiona dzis rano (na wynik z dzis tez jeszcze czekam).
 
U mnie już koniec 💔💔💔
A miało być tak pięknie, 22 pęcherzyki na podglądach, 13 pobranych w sobotę a dzisiaj rano telefon i ***** szok... wszystkie zdegenerowane oprócz 1, która i tak się nie zapłodniła. Im jest przykro a dla mnie to koniec świata.
5 jeb.anych stymulacji i znowu i totalne 0
 
reklama
U mnie już koniec 💔💔💔
A miało być tak pięknie, 22 pęcherzyki na podglądach, 13 pobranych w sobotę a dzisiaj rano telefon i ***** szok... wszystkie zdegenerowane oprócz 1, która i tak się nie zapłodniła. Im jest przykro a dla mnie to koniec świata.
5 jeb.anych stymulacji i znowu i totalne 0
Nie wiem co Ci napisac... jestem w totalnym szoku. Strasznie mi przykro 😭😭😭 nic nie ukoi teraz Twojego cierpienia wiec jedyne co moge zrobic to bardzo mocno Cie sciskam Kochana ❤❤❤
 
Do góry