reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jestem w Invimedzie w Poznaniu ale szczerze mówiąc nie wiem czy badają zarodki. Jak się nie uda to w nowym roku będę się tym tematem zajmować.. Póki co jesteśmy bardzo zadowoleni z dr Kuśnierczak.
Dziewczyny wystartuje ostatni raz tego blagalnego posta gdzie mam się udać najlepiej na in vitro. Chce z tym wystartować. Byliśmy w bocianie w Poznaniu na diagnostyce ale oni tu nie badają zarodków i w ogóle mizernie tu więc HELP. W jakiej klinice najlepiej polećcie mi klinikę i lekarza proszę. [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
 
reklama
To moja pierwsza ciąża. Problemy brzuszkowe mogą się pojawić również KP więc myślę, że to nie jest argument :) No nie ważne, w każdym razie nic mnie nie przekona, taka jest moja decyzja i na tą chwilę uważam temat za skończony[emoji846] Ale oczywiście dziękuję za rady [emoji846]
Ja od 4 dnia zycia mojej corci karmie ja tylko mm-nie miala pokatmu a dziecko glodne bylo.Nie bylo kolek kupy najpierw co 3 dni a teraz codziennie-jak nie codziennie to zdarza sie co 2 ale to jyz rzadko.Niynia 3 mies.skonczone.Polecam butelke MAM antykolkowa-Dr Brown przereklamowany mam 2 i juz nie uzywam bo MAM jest rewelacyjna
 
reklama
Tez się nie spotkałam z tym, zeby ktoś szedl z facetem. Bez przesady. My rozkladamy nogi przed dziesiątkami lekarzy, a pni problem.maja nagle zeby sobie sami poradzić w pokoiku w spokoju?
Ja byłam i to nie była kwestią czy sobie poradzi czy nie .Potem chodził sam ale nie dlatego ze bylo zle czy coś.Punkcja wiadomo...I wspominamy to z usmiechem
 
Do góry