reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie też się wkurzyłam, że przed in vitro nikt mi nie wspomniał o tym... W lipcu miałam miesiąc przerwy między punkcja a przygotowaniem do transferu i mogłabym w tedy zrobić histeroskopie. Ja schudłam 8kg i miałam 84 ale teraz leci mi drugi miesiąc na sterydzie i już mam +6kg...przy 169cm...
To wszystko jest takie niejasne i mnie odziera z jakiejkolwiek nadziei.
 
reklama
A czy to zawiera l-karnityne? Nie znam tego leku ale na poprawę ruchliwości zawsze różne specyfiki właśnie ją zawierają.
[/QUOTE]
L-karnityne zawiera suplement, który mąż bierze dodatkowo. A ten lek z tego co czytałam to do leczenia hormonalnie wydaje mi się ,że ma podnieść progesteron.
 
A czy to zawiera l-karnityne? Nie znam tego leku ale na poprawę ruchliwości zawsze różne specyfiki właśnie ją zawierają.
L-karnityne zawiera suplement, który mąż bierze dodatkowo. A ten lek z tego co czytałam to do leczenia hormonalnie wydaje mi się ,że ma podnieść progesteron.
[/QUOTE]
A u Twojego są hormony do poprawki?
 
Wiesz ja teraz wiem ze te bóle są norma i.wcale.sie nie przejmuje bo już to przechodziłam.Jeszcze wczoraj nie czulam się.jak.po transferze a dzis czuje takie dziwne rozpieranie nie wiem taka się nadęta czujeehj

Wiesz ja teraz wiem ze te bóle są norma i.wcale.sie nie przejmuje bo już to przechodziłam.Jeszcze wczoraj nie czulam się.jak.po transferze a dzis czuje takie dziwne rozpieranie nie wiem taka się nadęta czuje
Ehhh bo to czekanie to jakas psychoza,wiesz co zabrałaś ze sobą w dniu transferu i to powoduje silną koncentrację na własnym ciele, normalnie każdego dnia dzieję się tyle rzeczy w naszym organizmie ale właśnie dpt to stała obserwacja każdego możliwego objawu,szkoda że nie usypiaja na te 10 dni co najmniej, ile by człowiek zdrowia psychicznego zaoszczędził...
 
Dopiero wróciłam do domu,caly dzień czulam brzuch okresowo,doszło klucie prawego jajnika,każda wizyta w toalecie to jakby oglądanie witraża 🤣 juz chyba nic nie myślę,kręci mi się głowie i jestem totalnie wypompowana, pije meliske i czekam na rozwój sytuacji, jutro 7dpt ,bete robie w poniedziałek,mam testy super czule z Rossmann,może by tak zrobił sikanca z rana,co myślicie?
 
Dopiero wróciłam do domu,caly dzień czulam brzuch okresowo,doszło klucie prawego jajnika,każda wizyta w toalecie to jakby oglądanie witraża 🤣 juz chyba nic nie myślę,kręci mi się głowie i jestem totalnie wypompowana, pije meliske i czekam na rozwój sytuacji, jutro 7dpt ,bete robie w poniedziałek,mam testy super czule z Rossmann,może by tak zrobił sikanca z rana,co myślicie?
Ja robiłam 8dpt i była już kreska, blada ale była 😊 i też często kuje mnie z prawej strony, a czasem boli całe podbrzusze okresowo 😊 Trzymam kciuki!
 
Dopiero wróciłam do domu,caly dzień czulam brzuch okresowo,doszło klucie prawego jajnika,każda wizyta w toalecie to jakby oglądanie witraża 🤣 juz chyba nic nie myślę,kręci mi się głowie i jestem totalnie wypompowana, pije meliske i czekam na rozwój sytuacji, jutro 7dpt ,bete robie w poniedziałek,mam testy super czule z Rossmann,może by tak zrobił sikanca z rana,co myślicie?
Ja zrobiłam :)
 
reklama
Do góry