reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dopiero wróciłam do domu,caly dzień czulam brzuch okresowo,doszło klucie prawego jajnika,każda wizyta w toalecie to jakby oglądanie witraża 🤣 juz chyba nic nie myślę,kręci mi się głowie i jestem totalnie wypompowana, pije meliske i czekam na rozwój sytuacji, jutro 7dpt ,bete robie w poniedziałek,mam testy super czule z Rossmann,może by tak zrobił sikanca z rana,co myślicie?
Blastkę miałaś podawaną?
 
reklama
Zdrowo jeść ja mam z tym problem ale próbujemy bo nie cierpię babrać się w kuchni a te zdrowe wg mnie potrzebują dużo czasu. Wyciskamy co drugi dzień soki, jemy sałatki owocowe i warzywne. Ile ja się ostatnio naskrobalam marchewek to w życiu nigdy 😂
Fajnie że się też starasz zdrowo. Mam nadzieję że lepiej Ci idzie niż mi.

@Anittka Ja też nie mam czasu na siedzenie w kuchni. Ale jednak te owoce i warzywa u mnie są na co dzień.


@Dzoannna Tak, mam nadzieję, że tym razem trafimy na tego kropka ❤️ u Paśnika nie byłam.
A polecisz jakiś suplementy? Ja biorę tylko jodid i kwas foliowy.
Poprzednim razem wyprodukowałam 17 jajeczek, i oby tym razem udało się dużo.

A na co jest to allo mlr?
[/QUOTE]
U mnie problem z jakoscia komorek bo duzo jest zawsze mam wysokie amh
Ja mam ovarin (tam sa pochodne wit b inozytol) koenzym q10 i selen
 
@Anittka Ja też nie mam czasu na siedzenie w kuchni. Ale jednak te owoce i warzywa u mnie są na co dzień.


@Dzoannna Tak, mam nadzieję, że tym razem trafimy na tego kropka ❤️ u Paśnika nie byłam.
A polecisz jakiś suplementy? Ja biorę tylko jodid i kwas foliowy.
Poprzednim razem wyprodukowałam 17 jajeczek, i oby tym razem udało się dużo.

A na co jest to allo mlr?
U mnie problem z jakoscia komorek bo duzo jest zawsze mam wysokie amh
Ja mam ovarin (tam sa pochodne wit b inozytol) koenzym q10 i selen
[/QUOTE]
A allo mlr to przeciwciala blokujace Pasnik bada je zwlaszcza po poronieniach czy sa odpowiednio wysokie (za niskie lub rowne zero powoduja brak ciazy lub jej strate)
 
Cześć dziewczyny! Mam pytanie. Aktualnie jestem 11 dzień na stymulacji. W poniedziałek mam wizytę kontrolną, a we środę punkcję. Chyba czuje, ze rozwija mi się jakaś infekcja 😣 od lat nie miałam infekcji intymnych! Nie wiem, może to wpływ hormonów, ale czuje jakby swędzenie delikatnie. Myślicie, ze mogę użyć jakiegoś kremu na infekcje? Czy to powód aby dzwonić do lekarza? Przepraszam jeśli to głupie pytanie, to moje pierwsze podejście do ivf...
 
Cześć dziewczyny! Mam pytanie. Aktualnie jestem 11 dzień na stymulacji. W poniedziałek mam wizytę kontrolną, a we środę punkcję. Chyba czuje, ze rozwija mi się jakaś infekcja 😣 od lat nie miałam infekcji intymnych! Nie wiem, może to wpływ hormonów, ale czuje jakby swędzenie delikatnie. Myślicie, ze mogę użyć jakiegoś kremu na infekcje? Czy to powód aby dzwonić do lekarza? Przepraszam jeśli to głupie pytanie, to moje pierwsze podejście do ivf...
Myślę że krem nie zaszkodzi a z kontaktem z lekarzem wstrzymaj się do poniedziałku. Może to być wina stymulacji bo z tym różnie bywa ale na pewno będzie ok ;*
 
reklama
Dziewczynki 7dpt test sikaniec negatywny, nie tracę jeszcze nadziei choć już sceptycznie jestem nastawiona,brzuch juz nie boli jak na @ ale czuję delikatne ćmienie szczególnie jak wstaję z pozycji siedzącej, czekam do poniedziałku i idę na bete,co już będzie....
 
Do góry