reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
:) tak od trzech lat powtarzam sobie - za miesiąc się uda. Życie jest złe. No we trzeba się trzymac. Jescze licze na jakiś cud w poniedziałek ale rozum mówi mi ze to nie możliwe a serce nie daje za wygrana.
Coś tu się dziwnego podziało,niektórzy testują dopiero 12 dpt , ja wiem przyrosty itd, ale nigdzie nie ma żadnych norm,ja pisałam że.mialam marne przyrosty,czytalam na forach wszyscy kazali mi się godzić ze stratą lekarz wierzył do końca i faktycznie po 16 dpt beta ruszyła jak strzała...nie uwierzę ze ciąży nie ma ,dużo magnezu jedz do poniedziałku, podwójna dawkę, mój lekarz twierdzi ze po transferze nawet 6000 jednostek wskazane ja biorę 6 tab. Maglek bo q suplementy nie wierzę, daj sobie czas,to raptem dwie doby, zobaczysz ze będzie dobrze, może jestem złudnym optymistą ale jakoś tak czuje,pamiętaj z tamtych czasów jak dziewczyna z forum z tego samego dnia transfery 11 dpt miał 12,pocieszałam ją choć myslalam.ze nic z tego nie będzie, rodziłyśmy tego samego dnia ❤
 
reklama
Coś tu się dziwnego podziało,niektórzy testują dopiero 12 dpt , ja wiem przyrosty itd, ale nigdzie nie ma żadnych norm,ja pisałam że.mialam marne przyrosty,czytalam na forach wszyscy kazali mi się godzić ze stratą lekarz wierzył do końca i faktycznie po 16 dpt beta ruszyła jak strzała...nie uwierzę ze ciąży nie ma ,dużo magnezu jedz do poniedziałku, podwójna dawkę, mój lekarz twierdzi ze po transferze nawet 6000 jednostek wskazane ja biorę 6 tab. Maglek bo q suplementy nie wierzę, daj sobie czas,to raptem dwie doby, zobaczysz ze będzie dobrze, może jestem złudnym optymistą ale jakoś tak czuje,pamiętaj z tamtych czasów jak dziewczyna z forum z tego samego dnia transfery 11 dpt miał 12,pocieszałam ją choć myslalam.ze nic z tego nie będzie, rodziłyśmy tego samego dnia ❤
A jak u ciebie z ta beta było bo niestety nie pamietam twojej sytuacji.
Jasne do poniedziałku czekam ale jie jestem taka optymistka.
 
Do góry