reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Teraz to szukam w głowie przyczyny. Endo zawaliło? Blizna w macicy? Chory zarodek był? Milion pytac co nie tak…
A miałaś zarodki badane?
Ja myślę że jest tyle możliwości że nie da się dojść przyczyny. Ale lekarz u którego byłam mówił że pierwsza procedura to łud szczęścia, druga jest już bardziej przemyślana bo wprowadza się różne ulepszenia, więc dobrze że kombinujesz 😘
 
reklama
A miałaś zarodki badane?
Ja myślę że jest tyle możliwości że nie da się dojść przyczyny. Ale lekarz u którego byłam mówił że pierwsza procedura to łud szczęścia, druga jest już bardziej przemyślana bo wprowadza się różne ulepszenia, więc dobrze że kombinujesz 😘
Ale jakie ulepszenia można wprowadzić?
Nie badałam.
Zarodek 4.1.1. Endo 8.
 
Teraz to szukam w głowie przyczyny. Endo zawaliło? Blizna w macicy? Chory zarodek był? Milion pytac co nie tak…
Ty miałaś piękny zarodek z tego co kojarzę...
Obwiniać się ,że się nie udało nie ma sensu
Na FB In vitro Polska sa takie cuda ...
In vitro to loteria🥺może nie udać się z zarodkiem 511 a uda się z 4cc
Na to Ty nie masz wpływu ...jeśli zrobiłaś wszystko tak jak powinnaś nie win się sama
Tak jest ... Często się tak dzieje
Strata jest ogromna wiem co czujesz ...serce boli ...żal do siebie do świata

Ja po pół roku od straty twierdzę ,że może w życiu już tyle dostałam po dupie ...moja 1 ciąża upragniona też się zakończyła ...😭😭😭 I to jeszcze z dwoma zarodkami ,ale trzeba być silnym ...musisz mieć twarda d...😊
Bo jak nie TY to kto ?

Ja zmieniłam tok myślenia ...taki widocznie miała zapisany los
Teraz będę zabierała mojego ostatniego wojownika ...strach ogromny bo zarodek słaby ,ale muszę wierzyć że da radę ...jestem też przygotowana na niepowodzenie 😑
Lecz moja głowa już to inaczej odbiera

Czas zmienia człowieka ...teraz na in vitro patrzę inaczej ,ale każdy przechodzi to inaczej ...ja mówię tylko o sobie o swoim przykładzie i odczuciach

Kiedyś pewna dziewczyna mi napisała ...
Nasza walka o dziecko jest jak potęga ...jesteśmy w stanie poświęcić wszystko aby tylko uzyskać upragniona ciążę ...
Lecz pamiętaj kochana ,że życie ucieka nie cofniesz ani godziny ze swojego życia "
Żyj ...żyj ...

Ściskam mocno może kropek się rozkręci ...i Cie zaskoczy ❤️✊✊✊
 
Ostatnia edycja:
Ale jakie ulepszenia można wprowadzić?
Nie badałam.
Zarodek 4.1.1. Endo 8.
Zarodek dobrej klasy jest ...lecz musisz wiedzieć że to tylko morfologia ocena dla embriologa ...nawet jeśli zbadasz zarodek nie gwarantuje Ci to zdrowej ciąży i donoszenia
Endo 8 też jest ok
1 próba transferu to taka loteria...lekarze nie dadzą Ci milionów zaleceń co przed robić zrobią tylko podstawy 😔niestety
 
Ale jakie ulepszenia można wprowadzić?
Nie badałam.
Zarodek 4.1.1. Endo 8.
Bardzo mi przykro ,ze Cie to spotkalo.Zarodek byl tylko ze strony morfologicznej ladny,mysle ze genetycznie juz chory...zdazyl sie zaimplantowac i padl.Samo zycie.Patrz do przodu,rozkminianie co i jak nic nie da.Boli strasznie,ale jestes mocna.Poradzisz sobie z tym .Endo moglobyc tez grubsze .Moze nast razem warto je podciagnac?
Trzymaj sie,przykro mi.
 
reklama
Bardzo mi przykro ,ze Cie to spotkalo.Zarodek byl tylko ze strony morfologicznej ladny,mysle ze genetycznie juz chory...zdazyl sie zaimplantowac i padl.Samo zycie.Patrz do przodu,rozkminianie co i jak nic nie da.Boli strasznie,ale jestes mocna.Poradzisz sobie z tym .Endo moglobyc tez grubsze .Moze nast razem warto je podciagnac?
Trzymaj sie,przykro mi.
Dzieki. U mnie z endo problem wlasnie. Ja mam dziewczyny podwiazane dwie tetnice maciczne wiec może się okazać ze moja macica nie daje rady z zarodkiem. Dostałam teraz heparynę i acard ale jak widać to nienoomoglo. Może to nie endo zawaliło tylko wlansie jakaś wada genetyczna. Ale mój pozytywizm poszedł w piz…
Dzięki za słowa otuchy. Czekam na poniedziałek.
 
Do góry