reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Tagisiu. Dziękuję że pytasz. Ja obecnie jestem na krótkim urlopie, żeby odetchnąć po ostatnim mega kopniaku. Uciekłam też z forum, żeby się pozbierać ale poczytuję coraz częściej grupę o AZ i zaczynam na nowo bić się z myślami, czy przypadkiem nie spróbować adopcji zarodka. Kasy nie mamy już dawno ale mąż powiedział, że jeśli tylko chcę to on jest za i kasę jakoś znajdziemy. Oczywiście też może się nie udać i tego boję się najbardziej, ale widzę, że ja po prostu nie umiem się poddać. Mam taki żal do losu, tyle prób i totalne 0.
Trzymam ogromne ✊✊✊ za twojego ostatniego bałwanka, oby Cię pozytywnie zaskoczył.
Gratuluję wszystkim dziewczynom którym się udało i życzę powodzenia tym, które walczą o swoje szczęście ❤❤❤
Oj bidulko aż się rozpakalam 🥺🥺🥺
Super ,że coś myślisz bardzo Cię podziwiam ❤️jesteś silna babka
Często o Was myślę jakoś tak mam Was w sercu wojowniczki
Ja Ci powiem ,że też mi się porypalo w życiu ale co 😑
Mówię takie miałam życie poukładane ...a teraz wszytsko się jeb... Niestety
Ja zabiorę mojego ostniego ⛄ i nie wiem czy będę miała siły dalej
Trzymaj się kochana ...odezwij się czasami 😘
 
Czesc dziewczyny. No niestety i tym razem moja ciaza dobiega konca. Za dwa dni bylby 6 tydzien. Poprzednie poronienie w 9 tyg. 😥😥😥 nie chcialam latac co chwile na bete jak ostatnio, bylam w zeszly poniedzialek i byla 3700. Mialam jechac dopiero jutro, ale cos mnie tknelo, zeby zrobic przed weekendem i zrobilam w piatek i zamiast prawie 19 tys jak poprzednio bylo 4500😥😥😥 juz wiedzialam ze to zle. Poplakalam sobie, w sobote powtorzylam bete i spada. Lekarz kazal odstawic leki i czekac na poronienie. Na razie mam juz dosyc prob. To nie na moje zdrowie psychiczne i fizyczne. Musze to wszystko przetrawic i przewartosciowac swoje zycie. Nie wszyscy maja dzieci, a nawet potrafia byc bardzo szczelisiwi. Moze tez bede tak umiala z czasem. Zycze Wam duzo udanych transferow-zeby Wasze marzenie sie spelnilo! A tym, ktorym sie udalo i sa juz na polmetku zeby wszystko przebieglo zgodnie z planem i zakonczylo sie Waszym cudem trzymanym w ramionach!❤️
Boże tylko nie to 😭😭😭 💔 serce pęka. Trzymaj się kochana. Wirtualnie przytulam.
 
Hej dziewczyny dziś jestem 9dpt i wynik bety 1.2 3 dniowy zarodek😞
ale nie byłoby nic dziwnego gdybym nie robiła bety w 6dpt i tez wyszła 1.2(tak wiem za wcześnie) 😉
Dziś 15 dzień po ovitrelle.
Dziewczyny czy to nie dziwne ze od piątku utrzymuje się taki sam wynik 1.2? Myślałam ze pójdzie albo w górę albo w dół a on stoi. Już myśle, że może tamten to była resztka ovitrelle i zeszła przez weekend a teraz dopiero hcg produkuje zarodek.
Jakies pomysły ? 😱
 
Hej dziewczyny dziś jestem 9dpt i wynik bety 1.2 3 dniowy zarodek😞
ale nie byłoby nic dziwnego gdybym nie robiła bety w 6dpt i tez wyszła 1.2(tak wiem za wcześnie) 😉
Dziś 15 dzień po ovitrelle.
Dziewczyny czy to nie dziwne ze od piątku utrzymuje się taki sam wynik 1.2? Myślałam ze pójdzie albo w górę albo w dół a on stoi. Już myśle, że może tamten to była resztka ovitrelle i zeszła przez weekend a teraz dopiero hcg produkuje zarodek.
Jakies pomysły ? 😱
Myśle ze jest za wczesnie i musisz odczekać jescze z 3 dni i powtórzyć betę.
 
reklama
Do góry