reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ile po biochemicznej ciąży musialyscie odczekać do następnego transferu? Czy potem was się udało? Czy beta szybko wam padała?
Po cb z tego co wiem to można od razu działać. Zwłaszcza jak beta była nisko.

Powiem szczerze, że jak mi się rozpoczęło krwawienie to nawet nie sprawdzałam czy beta wynosi zero.
Teraz po poronieniu też mi nikt nic o becie nie wspominał... czekam na @
 
A Ty masz swoją dzisiejszą betę?
Tak 1. 103, 2. 106, 3. 109 także minimalnie rosnie ale stanela generalnie wiec mam nadzieje ze to biochem a nie cp. Byłam dziś na wizycie usg mi nie zrobiła. Mam robić betę co dwa dni i sprawdzac czy spada szczególnie po krwawieniu jak się pojawi. I tyle. :(
 
Po cb z tego co wiem to można od razu działać. Zwłaszcza jak beta była nisko.

Powiem szczerze, że jak mi się rozpoczęło krwawienie to nawet nie sprawdzałam czy beta wynosi zero.
Teraz po poronieniu też mi nikt nic o becie nie wspominał... czekam na @
Dziwne. Mi każą badać i sprawdzac aż spadniemponizej 2. Ale ja jestem po ciąży pozamacicznej może dlatego.
 
Dziewczyny ile po biochemicznej ciąży musialyscie odczekać do następnego transferu? Czy potem was się udało? Czy beta szybko wam padała?
U mnie po biochemicznej tydzień i było już wszystko unormowane
Zależy jaka była beta wysoka u Cb ?
Miesiączkę dostalam 5 dni po odstawieniu leków
Po biochemicznej ciąży nie musisz czekać możesz podejść w następnym cyklu
Jeśli chodzi o mnie minęło pół roku ...musiałam się pozbierać 🥺🥺🥺
A czy się uda 2 raz dowiem sie niedługo 🍍🍍🍍🍟🍟
 
O kurde... Czyli w sumie to czekac... Najgorzej...
Trzymaj się! [emoji3590]
Tak 1. 103, 2. 106, 3. 109 także minimalnie rosnie ale stanela generalnie wiec mam nadzieje ze to biochem a nie cp. Byłam dziś na wizycie usg mi nie zrobiła. Mam robić betę co dwa dni i sprawdzac czy spada szczególnie po krwawieniu jak się pojawi. I tyle. :(
 
reklama
Tak 1. 103, 2. 106, 3. 109 także minimalnie rosnie ale stanela generalnie wiec mam nadzieje ze to biochem a nie cp. Byłam dziś na wizycie usg mi nie zrobiła. Mam robić betę co dwa dni i sprawdzac czy spada szczególnie po krwawieniu jak się pojawi. I tyle. :(
Łącze się w bólu, u mnie beta ujemna,robie przerwę miesiąc, pojade na wizytę zobaczymy jakie mają pomysły mam ostatni zarodek i to w słabej klasie ...musze jeszcze jakies badania,przeszlam covid rok temu ,słyszałam że robi odsiecz w organizmie i chyba znowu immunolog musze zaliczyć, może blizna po cc,zrosty....niech się wykażą w klinice bo narazie po najmniejszej linii opory...ehhh smutny jednak ...@laChance trzymaj się koleżanko ❤
 
Do góry