reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny dziś jestem 9dpt i wynik bety 1.2 3 dniowy zarodek😞
ale nie byłoby nic dziwnego gdybym nie robiła bety w 6dpt i tez wyszła 1.2(tak wiem za wcześnie) 😉
Dziś 15 dzień po ovitrelle.
Dziewczyny czy to nie dziwne ze od piątku utrzymuje się taki sam wynik 1.2? Myślałam ze pójdzie albo w górę albo w dół a on stoi. Już myśle, że może tamten to była resztka ovitrelle i zeszła przez weekend a teraz dopiero hcg produkuje zarodek.
Jakies pomysły ? 😱
Myślę, że Beta nie ruszyła u Ciebie.. 😔1.2 to po prostu oznaczenie laboratorium. Czasem piszą >1, czasem >0,2, a czasem właśnie taką wartość podają jak u Ciebie. Poniżej 5 to i tak brak ciąży. Ovitrelle utrzymuje się do 10 dni we krwi.
 
To super że jakoś dajesz radę normalnie funkcjonować
Bardzo się cieszę 🥰
Nie mam wyjścia... Jestem bezdzietna i będę... Czasem jest normalnie, a czasem przychodzi trudny dzień. Niestety życie tak mi się ułożyło, że zawodowo jest lepiej niż dobrze, a prywatnie kompletnie mi się nie układa... Ale cóż... Pewnie są ludzie którzy mają gorzej 😔.
Siedzę co się u Was dzieje i kibicuję, zwłaszcza tym dziewczynom, z którymi dzieliłam smutki i radości. Powodzenia, kochane 🧡🧡🧡
 
Cześć, dziewczyny potrzebuje porady. Mam wyznaczony dzień punkcji w te środę. Właśnie byłam na wizycie kontrolnej, lekarz stwierdził, ze wszystko wygląda ok. Mówił, ze transfer będzie w sobotę lub poniedziałek. Ja się oczywiście naczytałam, ze do transferu nie dojdzie jeśli progesteron jest powyżej 1,5. Mój wynik z dziś to 1,8. Czy któraś z Was miała transfer świeżego zarodka z takim wynikiem? Może niepotrzebnie wszystko analizuje. To moje pierwsze podejście... strasznie się wszystkiego boje... płakać mi się chce 😭
Nie wiem czy dopuszcza Cię z wynikiem 1,8, ja miałam kiedyś ponad 8 i transfer odwołany. Pomyśl, że lepiej przełożyć transfer niż ryzykować niepowodzenie. ✊✊✊
 
Dokładnie, u mnie badali przed punkcją, do transferu już nie
Jeśli masz świeży Transfer od razu po punkcji to tak może być. Natomiast jeśli przygotowujesz się do kriotransferu od początku cyklu, to badany jest progesteron i estradiol, przynajmniej 2 razy przed transferem. W drugim dniu cyklu, a potem na kontroli około 10-12 dnia
 
Jestem dzisiaj 12h w pracy.. herbata za herbatą.. nawet termometr kupiłam z tego wszystkiego.. już mówiłam dzisiaj do męża że jak mnie rozłoży to większego pecha mieć nie mogę.. :(
Lekkie przeziębienie może pomóc w implantacji zarodka, bo organizm jest osłabiony i nie walczy przeciw niemu. Byleby nie było wysokiej gorączki, to nie ma się czym przejmować. Miód do herbaty albo sok z czarnego bzu. Są tabletki na gardło *spam* dla kobiet w ciąży, na pewno nie zaszkodzą.
 
Dziewczyny ile po biochemicznej ciąży musialyscie odczekać do następnego transferu? Czy potem was się udało? Czy beta szybko wam padała?
Ja bym chyba odczekała cykl, gdzieś czytalam o tym artykuł,jak znajdę do podeślę, lekarze niby z marszu lecą w kolejnym cyklu zeby odhaczyć, ale to nam zależy nie im...
 
reklama
Do góry