reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wlasnie mój chce czekać a ja bym leciała z tematem ;)
Wiesz u mnie lekarz musi znaleźć przyczynę we mnie, 5 lat temu zarodek zaimplantowal więc z reguły jest tak że połowa z puli powinna być dobrze rokujaca skoro 4 raz się udało, może mój organizm z czymś sobie nie radzi,5 lat to jednak szmat czasu,ciąża, cesarka,może jeszcze coś jest niedopatrzone,cykle idealne ,endometrium zawsze w okolicach owu idealne,wskaźniki hormonów też, gdzieś leży przyczyną...przed transferem mialam usuwanego polipa ,robiona histopatologie,późnej histeroskopie zeby się upewnić ze jest git,wszystko w normie, musze pójść głębiej choćby w imunologie, wiadomo czas ucieka, nie jestem najmłodsza ale miesiąc tp wieczność a iść w ciemno,straciłam wiarę...
 
Dziewczynki jak długo czekalyscie na okres po transferze w cyklu naturalnym? 3 dni nie biorę leków i dalej ciszana okres się nie zanosi, temperaturę mam podwyższona, boje się zeby nie było stanu zapalnego? W ciąży pozamacicznej beta wychodzi czy nie?
 
Wiesz u mnie lekarz musi znaleźć przyczynę we mnie, 5 lat temu zarodek zaimplantowal więc z reguły jest tak że połowa z puli powinna być dobrze rokujaca skoro 4 raz się udało, może mój organizm z czymś sobie nie radzi,5 lat to jednak szmat czasu,ciąża, cesarka,może jeszcze coś jest niedopatrzone,cykle idealne ,endometrium zawsze w okolicach owu idealne,wskaźniki hormonów też, gdzieś leży przyczyną...przed transferem mialam usuwanego polipa ,robiona histopatologie,późnej histeroskopie zeby się upewnić ze jest git,wszystko w normie, musze pójść głębiej choćby w imunologie, wiadomo czas ucieka, nie jestem najmłodsza ale miesiąc tp wieczność a iść w ciemno,straciłam wiarę...
U mnie beta urosła o 30 wiec pewnie to ciąża pozamaciczna. W piątek powtórzę badanie i jak dalej będzie rosła to może poproszę cis na wywołanie miesiączki albo nir wiem co. Zwariuje.
 
reklama
U mnie beta urosła o 30 wiec pewnie to ciąża pozamaciczna. W piątek powtórzę badanie i jak dalej będzie rosła to może poproszę cis na wywołanie miesiączki albo nir wiem co. Zwariuje.
To faktycznie, u Ciebie doszło do zagnieżdżenia także z Twojej strony wszystko ok,może zarodek słabszy, a kolejny wgryzie się na amen ,musimy być dobrej myśli,dość tego złego, czekam na ten okres jak na zbawienie i jade do kliniki po nowe pomysły
 
Do góry