reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja jestem teraz na stymulacji po stymulacji. Czyli po pierwszej miałam 7 pobranych cumulusów, czego jest jeden zarodek i po tyg przerwy zaczęłam od razu drugą stymulację. Na dzień dzisiejszy jest 19 pęcherzyków, punkcja najpewniej we wtorek ( w pt mam jeszcze jeden monitoring?
No i super i jak się czujesz? Polecasz ten rodzaj stymulacji? Czy jest bardzo wyczerpujący dla organizmu? Czytałam Twoje posty wcześniej i wiem że walczysz o ładne zarodki. 😘
 
Z racji tego, że jutro kończę 40🤦‍♀️to nie było na co czekać. Ja przy pierwszej sytuacji miałam tylko na początku silne bóle głowy, nic więcej. Teraz na tej drugiej, 1 dzień silnej migreny i od 2 dni pobolewa mnie brzuch ( jak na okres ) , więc poza męczącymi dojazdami do kliniki co drugi dzień , wszystko jest normalne 😉
 
Ja słyszałam tylko o stymulacji jedna po drugiej od razu. Ale dwie na raz nie słyszałam
Właśnie ja mam brać od 1 dc Gonapeptyl. 2-3 dc mam zrobić badanie progesteronu i estradiolu. Wynik wyslac lekarzowi i on mi odpowie kuedy mam zacząć wstrzykiwać preparat Bemfola i drugi Mensinorm.

Trochę dużo tych zastrzyków
 
No niestety, beta dziś >2,30.
Gdy 18.10 dowiedziałam się, że 4 zarodki, które zostały do mrożenia, nie przetrwały do 6 doby, to czułam, że ten we mnie (był tak samo dobrze rokujący, jak tamte) też nie ma szans, ale…. nadzieja, że kropek zostanie jednak była…
No nie tym razem…
Mam odstawić leki i czekać na miesiączkę.
Podpowiedzcie po jakim czasie zazwyczaj się pojawia, od odstawienia leków?
Roznie ja dostałam praktycznie odrazu na drugi dzień a po pierwszym niepowodzeniu jakoś 4 dni
 
No niestety, beta dziś >2,30.
Gdy 18.10 dowiedziałam się, że 4 zarodki, które zostały do mrożenia, nie przetrwały do 6 doby, to czułam, że ten we mnie (był tak samo dobrze rokujący, jak tamte) też nie ma szans, ale…. nadzieja, że kropek zostanie jednak była…
No nie tym razem…
Mam odstawić leki i czekać na miesiączkę.
Podpowiedzcie po jakim czasie zazwyczaj się pojawia, od odstawienia leków?
Ja po cyklu sztucznym po 4 dniach już miałam miesiączkę
 
No niestety, beta dziś >2,30.
Gdy 18.10 dowiedziałam się, że 4 zarodki, które zostały do mrożenia, nie przetrwały do 6 doby, to czułam, że ten we mnie (był tak samo dobrze rokujący, jak tamte) też nie ma szans, ale…. nadzieja, że kropek zostanie jednak była…
No nie tym razem…
Mam odstawić leki i czekać na miesiączkę.
Podpowiedzcie po jakim czasie zazwyczaj się pojawia, od odstawienia leków?
U mnie po 4 dniach. Przykro mi strasznie :( Jski plan teraz?
 
Do mnie właśnie dzwonili z kliniki i mam transfer w środę!!!!

Lekarka nie kazała mi brać sterydu, bo nie mam wskazań. A ja się uparłam i powiedziała że mogę EWENTUALNIE brać od soboty 5 mg ale ona nie zaleca. Lepiej nie brać niż brać. [emoji2370]
Nie wiem co robić. Co myślicie ?

Mam clexane, tyroksynę, accofil (Kir ab) i proga, transfer na naturalnym cyklu. Komórki NK 6% z krwi.... Brać czy nie brać ten steryd???
Nie bierz sterydów jak nie ma wskazań, sterydy to nic dobrego. Jak trzeba to trzeba, ale na wszelki wypadek bym nie brała. Może zbadaj nk maciczne?
 
U mnie po 4 dniach. Przykro mi strasznie :( Jski plan teraz?
Plan jest teraz taki, że chcemy poznać przyczynę obumierania zarodków. W 3 dobie wszystkie miały najwyższą ocenę, a później… Mąż zrobił fragmentację DNA, czekamy na wyniki i 9.11 jesteśmy umówieni z embriologiem. U nas jest problem z nasieniem ale podobno jest duża ilość i jest z czego wybierać. Podobno… wiecie po inseminacji to in vitro było wielką nadzieją… ja już nie mam tak, że łudzę się objawami, już jestem na etapie konkretów i działania, ale ryczę tak samo :(
zostało nam 8 komórek, ale w pierwszej kolejności chcemy porozmawiać z embriologiem.
 
reklama
Do góry