reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny 😊 mam pytanie już do kobiet, które rodziły sn z dodatnim GBS. Czy coś się złego stało dziecku? Czy zdąrzyłyscie na czas do szpitala i podali Wam antybiotyk? Czy związku z dodatnim GBS lekarz zalecał Wam CC?
A do dziewczyn, które są przed porodem i maja wynik dodatni to boicie się? Co o tym myślicie? Wizyte mam dopiero za tydzień, a szpital w którym będę rodzić jest 30 km od mojego domu i trochę panikuje.
mozna rodzic naturalnie tylko musisz jechac do szpitala od razu jak sie cod zacznie dziac, zeby podali antybiotyk, bo do porodu powinno minac min 4h
 
reklama
Bo blastocysta powinna być w 5 dobie( stadium rozwojowe zarodka, które powinnien osiągnąć w 5 dobie).Bywa, ze zarodek osiąga to stadium w 6 albo 7 dobie. Takie zarodki tez są zdrowe genetycznie :-) i rodzą się z nich zdrowe dzieci.
Zobaczymy co mi los przyniesie jutro..Ty to masz naprawdę bardzo dużą bazę wiedzy 🤪
 
No mała armia [emoji1787][emoji1787][emoji1787]To jak się uda pierszy transfer to kiedy wracasz po drugie? [emoji16][emoji16][emoji16]Mówią, ze mała różnica wieku ma swoje plusy.
Ja to bardziej myślę żeby którykolwiek się udał. wtedy jeśli będzie po kogo wracać to od razu za ciosem [emoji6] zawsze chciałam min 3 dzieci a że latka uciekają to będę musiała się spieszyć [emoji23]
 
Ja to bardziej myślę żeby którykolwiek się udał. wtedy jeśli będzie po kogo wracać to od razu za ciosem [emoji6] zawsze chciałam min 3 dzieci a że latka uciekają to będę musiała się spieszyć [emoji23]
To weź od razu 3 dzieciaczków 😉 😁żarcik. Fajnie, że działaś, oby Ci się w końcu udało, tak jak mi. Obecnie czekam na serduszkowe, za tydzień wizyta 🤗 Myślę, że te Twoje szczepienia to strzał w 10.
 
@caro dziękuję że pytasz .... Ja po transferze czuję się różnie. .... Fredzioszka może potwierdzić myśli mam różne jak boli to boje się że boli jak nie boli to boje się że źle że nie boli także Kołomyja 🤯😱 pracuje teraz codziennie w dodatku koleżanka w pracy ma urlop od tygodnia więc sama zasuwam i nie mam czasu na myślenie .... Boje się masakrycznie Testowania no i zobaczymy mam 3razy duphaston i 2razy cyclogest sama dołożyłam acard no i mam brać kwas foliowy no i 20mam robić betę i niewiem jak to będzie
 
Ja to bardziej myślę żeby którykolwiek się udał. wtedy jeśli będzie po kogo wracać to od razu za ciosem [emoji6] zawsze chciałam min 3 dzieci a że latka uciekają to będę musiała się spieszyć [emoji23]
I jak przystało w czasach katotalibanu co rok to prorok 🤣🤣🤣Zarcik.
Powiem Ci na pocieszenie, ze jak już ten mały człowiek w domu jest to się wszystkie te złe rzeczy zapomina. Oczywiście oprócz porodu tu mechanizm wyparcia potrzebuje czasu 🤣🤣🤣 żeby ruszyć z kopyta.
I teraz szczepienia limfocytami tak..?! To już ostatnia deska ratunku?
 
Zobaczymy co mi los przyniesie jutro..Ty to masz naprawdę bardzo dużą bazę wiedzy 🤪
A zapytaj się o morfologię zarodków to będziesz miała większy obraz sytuacji. Chyba, ze wolisz nie wiedzieć jak rokują. Bo to tylko rokowania a czasem piękne mercedesy ciąży nie dają a takie średniaki tak:-)
 
reklama
Kurde ale dawno mnie tu nie bylo!
nawet nie probuje nadrobic zaleglosci ale widzialam duzo nowych osob !
Ja sie troche podnioslam, zyje , wrocilam na silownie, ciesze sie normalnoscia i chwilowo odpoczywam od tematu bo nic sie nie dzieje ale stesknilam sie za tym forum, za Wami sie stesknilam!
W styczniu zaczynam szczepienia limfocytami wiec wstepnie transfer najszybciej kolo maja / czerwca takze mam jeszcze mnostow czasu, co jeszcze miesiac temu strasznie mnie dolowalo bo presja czasu jest okropna ale przeciez nie przyspiesze tego😶
Co u Was dziewczyny ? nowe brzuszki ciazowe na pokladzie ? ciezarne nasze - jak sie kulacie ? @Caro♤♤♤♤ @mala_Mi 80 dzialacie ? @fredka84 jestes juz mega gruba ?:) @kate_p7 jak tam Twoje dzieciaczki ? 😘
Ale fajnie, że się odezwałaś 😊. W styczniu już szczepienia, toż to już zaraz ❤️. Ile masz zaleconych?
Najważniejsze, że masz opracowany plan a czas szybko zleci, zobaczysz ❤️. Mój czerwcowy transfer przyniósł mi szczęście i mam nadzieję, że Tobie również 💪
U mnie jakoś leci. Trochę mi noga dokucza, bo przeszło mi na tydzień a dziś boli mnie druga🥴
Jestem właśnie po USG III trymestru i mój maluch waży już 1,5kg. Jajka nie znikły 😂
 
Do góry