reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przyszły moje wyniki receptywnosci endometrium, ale nic mądrego z nich nie wywnioskuję. Komórki NK w widelkach norm. Mam napisane, że w 5 dpo endometrium adekwatne do obrazu klinicznego, ale w 7 dpo jest już zbyt dojrzałe jak na czas po owulacji. Zobaczymy co powie lakarz, mam nadzieję na transfer w styczniu.
 
Mamy 4 zarodki ale niestety bardzo kiepskiej klasy. Jak na blastki to niestety nie za dobrze 2x 2ab i 2 x 1ab. Moim zdaniem powinni je trzymać dłużej i najwyżej by się nie rozwinęły. Załamałam się, bo szanse są minimalne niestety. Dwa jeszcze trzymają, ale nie dają im szans. Chyba potrzebuję pocieszenia. Tu wszyscy mają minimum 3 z przodu. Ehhh
 
Mamy 4 zarodki ale niestety bardzo kiepskiej klasy. Jak na blastki to niestety nie za dobrze 2x 2ab i 2 x 1ab. Moim zdaniem powinni je trzymać dłużej i najwyżej by się nie rozwinęły. Załamałam się, bo szanse są minimalne niestety. Dwa jeszcze trzymają, ale nie dają im szans. Chyba potrzebuję pocieszenia. Tu wszyscy mają minimum 3 z przodu. Ehhh
Nie łam się :( w takim przypadku chyba warto transferowac po kilka zarodków żeby nie tracić czasu
 
Cześć dziewczyny nie było mnie tu jakiś czas bo czekałam na wyniki testu era. Niestety pierwszy test nic nie wykazał musiałam powtórzyć go i okazało się że mam dość sporo przesunięte okno implantacyjne. Teraz czekam na okres i przygotowywujemy się do transferu mam nadzieję że teraz się uda.
 
Cześć dziewczyny nie było mnie tu jakiś czas bo czekałam na wyniki testu era. Niestety pierwszy test nic nie wykazał musiałam powtórzyć go i okazało się że mam dość sporo przesunięte okno implantacyjne. Teraz czekam na okres i przygotowywujemy się do transferu mam nadzieję że teraz się uda.
Hej a jak wygląda to przesunięcie okna implantacyjnego na wynikach? Bo patrzę na moje wyniki receptywnosci jak sroka w gnat i nie kumam za wiele, a wizytę mam dopiero w styczniu.
 
@fredka84 jak nastawienie na poród? Zdecydowałaś czy SN czy cc??? W a ogóle pracujesz jeszcze czy już na l4 odpoczywasz?
Siemka 😊. Jak się czujesz? Wszystko dobrze?
Nie wymawiaj przy mnie tego słowa 🤦😜😜. Poród 😱. Nic jeszcze nie wymyśliłam bo nie gadałam z moim lekarzem 🤦. Miałam teraz taki zamiar ale zagadałam go o szczepienia na covid i się tak rozwinął, że kuźwa nie wiedziałam jak się nazywam 🤦. Mój lekarz to ciężki facet🤦. Wkur,wia mnie trochę. Drugi raz bym go nie wybrała.
Ja od listopada jestem na chorobowym🙂
 
Mamy 4 zarodki ale niestety bardzo kiepskiej klasy. Jak na blastki to niestety nie za dobrze 2x 2ab i 2 x 1ab. Moim zdaniem powinni je trzymać dłużej i najwyżej by się nie rozwinęły. Załamałam się, bo szanse są minimalne niestety. Dwa jeszcze trzymają, ale nie dają im szans. Chyba potrzebuję pocieszenia. Tu wszyscy mają minimum 3 z przodu. Ehhh
 
Mamy 4 zarodki ale niestety bardzo kiepskiej klasy. Jak na blastki to niestety nie za dobrze 2x 2ab i 2 x 1ab. Moim zdaniem powinni je trzymać dłużej i najwyżej by się nie rozwinęły. Załamałam się, bo szanse są minimalne niestety. Dwa jeszcze trzymają, ale nie dają im szans. Chyba potrzebuję pocieszenia. Tu wszyscy mają minimum 3 z przodu. Ehhh
Hej a który dziś dzień hodowli ?? Jak pisały mi wcześniej dziewczyny zawsze szanse są..nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ? Ty transfer w tym cyklu czy w przyszłym.. ja do tej pory nie wiem jakiej ja mam właściwie klasy bo embriolog nie odpisał. Dowiem się dopiero na wyżycie ...a te dwie co jeszcze hodują to też blastki
 
reklama
Moje dziecię jak pójdzie po mężu to będzie biale jak śnieg 😜. Chcesz takiego siwka? 😜
Co tam słychać? Jak żyjesz? Gdzie spędzasz święta?
Nie wybrzydzam, biorę co jest 😜
U mnie w porządku. Święta jak zwykle trochę u teściów, trochę z moją rodziną...
Chyba już z zawsze będę takim świątecznym włóczęgą... 😕
 
Do góry