reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czeeść!
A zajrzałam po długiej przerwie i tyle nowych dziewczyn, niestety... bo w idealnym świecie nie powinno być tego tematu. Jednak życie jest jakie jest.
Boniu @fredka84 Ty na ostatnich nogach, kiedy to zleciało, cudowny koniec starań.
Dziewczyny z zeszłego roku @Gonia0605, @mala_Mi 80 co u Was, jak się trzymacie?
 
reklama
To powiedzcie mi co mi sugerujecue co powinnam teraz zrobić jestem umówiona do immunologa na 17 lutego
Zbierz wyniki i epikryze i umów się do innej kliniki. Czasem to pomaga. Albo utwierdza w przekonaniu ze jest to dobry kierunek.
Moim zdaniem, lepiej wydać na konsultacje 250zl niż na kolejne in vitro 10tys, które może nie rozwiązać problemow. I jeszcze jedno - przenoszenie zarodków potem do innej kliniki nie jest takie proste. Dkatego warto pójść teraz i zobaczyć czy jest jakiś inny pomysł na transfer. Bo jak podejdziesz do in vitro i będziesz chciała zmienić klinikę to będzie już duzo trudniej.
My byliśmy w trzech klinikach i wybraliśmy jedną. Koszty konsultacji były niczym w porównaniu do 20tys jakie wydaliśmy na pierszą procedurę.
 
Cześć dziewczyny. Pomóżcie z interpretacją wyników. Beta 24,99, progesteron 28.01, Estradiol 54. Dzisiaj 3dpt 5 dniowego zarodka.
Za wcześnie na betę to ovitrell itp. Dopiero koło 10dpt będą wyniki. Chyba, xe chcesz bawić się w zgadywanki :-) czyli 6dpt beta powinna być jak teraz albo wyższa. Wtedy będzie wiadomo ze kest ciąża na bank, ale nie zbada się przyrostow.a one wskazują czy się poprawnie rozwija.
 
Moja dr napisała, że dziwnie niski Estradiol 🙁nie wiem co o tym myśleć. Są jakieś inne preparaty niż Estrofem, które mogły Go podnieść?
Jakieś inne jednostki mogą być. Ale fakt, ze po ovitrell progesteron startuje i on napędza estradiol jeszcze.
Jeżeli to kriotransfer i grubość endometrium było ok to kiedyś czytałam ze wartość estradiolu ma się nijak do przygotowania endonetrium. Tylko grubość endometrium rokuje i potem progesteron. Czyli może to nie oznaczać nic złego ten niski estradiol. My staraczki chcemy mieć wszystkiego duzo 🤣😁🤣duzo progesteronu, estradiolu, komórek, zarodków No i duzo hcg we krwi 🤣🤣🤣
 
No to niespodzianka - przyszlo nifty i jest plec żeńska..?..;)))))
Żeńska? A to Ci niespodzianka, mówiłaś chyba wcześniej o synku😃 a na prenatalnych to w jakim % lekarz oszacował, że będzie to chłopak? Mi lekarz mówiła, że tak na 80% syn, bo widzi dosyć mocne zgrubienie między nogami 😅
 
Żeńska? A to Ci niespodzianka, mówiłaś chyba wcześniej o synku😃 a na prenatalnych to w jakim % lekarz oszacował, że będzie to chłopak? Mi lekarz mówiła, że tak na 80% syn, bo widzi dosyć mocne zgrubienie między nogami 😅
Lekarz mowil ze cos sterczy i sterczy miedzy nogami ale % nie mowil i wg niego na dzis chlopiec (ale to 13 tydz wiec roznie moze byc z tą widocznoscia).
Natomiast raczej Nifty nie myli sie?
 
Za wcześnie na betę to ovitrell itp. Dopiero koło 10dpt będą wyniki. Chyba, xe chcesz bawić się w zgadywanki :-) czyli 6dpt beta powinna być jak teraz albo wyższa. Wtedy będzie wiadomo ze kest ciąża na bank, ale nie zbada się przyrostow.a one wskazują czy się poprawnie rozwija.

Jeśli połowa ampułki ovitrelli w dniu transferu to w 7 dpt powinna być beta ciążowa.

Miałam 2x taki cykl naturalny. Beta się nie myliła. Ginekolodzy mówili, że to zdecydowanie moja, a nie leku
 
reklama
Moja dr napisała, że dziwnie niski Estradiol 🙁nie wiem co o tym myśleć. Są jakieś inne preparaty niż Estrofem, które mogły Go podnieść?
Jakieś inne jednostki mogą być. Ale fakt, ze po ovitrell progesteron startuje i on napędza estradiol jeszcze.
Jeżeli to kriotransfer i grubość endometrium było ok to kiedyś czytałam ze wartość estradiolu ma się nijak do przygotowania endonetrium. Tylko grubość endometrium rokuje i potem progesteron. Czyli może to nie oznaczać nic złego ten niski estradiol. My staraczki chcemy mieć wszystkiego duzo 🤣😁🤣duzo progesteronu, estradiolu, komórek, zarodków No i duzo hcg we krwi
Jeśli połowa ampułki ovitrelli w dniu transferu to w 7 dpt powinna być beta ciążowa.

Miałam 2x taki cykl naturalny. Beta się nie myliła. Ginekolodzy mówili, że to zdecydowanie moja, a nie leku
Miałam 3 transfery na ovitrell 0,5 albo 1/3 ampułki i 6dpt nadal było 5 albo 9 to nie była beta ciążowa.

Edit: POST MI SIĘ podwoił 😱😱😱 sorry
 
Do góry