reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

[emoji3589][emoji3531]
No na chwilę obecną jest ok . Ja żyję od USG do USG . Wczoraj miałam kolejne bo miałam jakiś różowy śluz i już była panika na maksa ale wszystko jest ok . Dzidziuch rośnie , rozwija się tak jak powinien na dzień dzisiejszy . Szczerze to jeszcze to do mnie nie dociera , czuję się zupełnie nie ciążowo. A nauczona doświadczeniem wiem,że jeszcze kilka tygodni nerwowki chociaż,nie wiem czy kiedykolwiek przestanę się denerwować [emoji1745] Zobacz załącznik 1368611
Jakie malutkie CUDOwności ❤️
Ahh trzymam kciuki byś nie musiała się już tak stresować i mogła cieszyć się tym stanem 🥰

PS. Zazdro ❤️❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny ma któraś z was może odsprzedać 2 opakowania estrofemu?
Edit: chyba będę miała więc na razie dziękuję 😘
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ma któraś z was może odsprzedać 2 opakowania estrofemu?
Ja bym Ci za darmo wysłała. Mam 1 opakowanie w którym nie ma 2 tabletek i drugie pół, bo przerwałam branie, ale się boję, że jak mi ten naturalny cykl nie wyjdzie to będę musiała znów na sztucznym[emoji33] Czego się boję okropnie.
 
[emoji3589][emoji3531]
No na chwilę obecną jest ok . Ja żyję od USG do USG . Wczoraj miałam kolejne bo miałam jakiś różowy śluz i już była panika na maksa ale wszystko jest ok . Dzidziuch rośnie , rozwija się tak jak powinien na dzień dzisiejszy . Szczerze to jeszcze to do mnie nie dociera , czuję się zupełnie nie ciążowo. A nauczona doświadczeniem wiem,że jeszcze kilka tygodni nerwowki chociaż,nie wiem czy kiedykolwiek przestanę się denerwować [emoji1745] Zobacz załącznik 1368611
Cudownie..! Gratulacje, @Evela.6 ❤️❤️❤️
 
Ja bym Ci za darmo wysłała. Mam 1 opakowanie w którym nie ma 2 tabletek i drugie pół, bo przerwałam branie, ale się boję, że jak mi ten naturalny cykl nie wyjdzie to będę musiała znów na sztucznym[emoji33] Czego się boję okropnie.
Dziękuję bardzo ale lepiej zostaw sobie, bo możesz potrzebować. Chociaż oczywiście życzę ci, żeby wszystko poszło po twojej myśli ✊
 
reklama
Któraś z was ostatnio pisała o leku na wzrost endo. Chyba sildenafil... Ale czy to można kupić bez recepty🤔 Będę wdzięczna za podpowiedź
 
Do góry