reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzoanna mi swój wysłała aż tyle nie potrzebuje.
Może ktoś inny się zgłosi.
W planie mam kolejną stymulacje. Mąż dostał Medrol na zabicie Asa może to coś pomoże.
Nie wiem. Jeszcze chwilę, bo muszę fundusze na tą imprezę uzbierać. A teraz już nawet nie mam refundacji na leki do stymulacji. I myślę nad badaniem zarodków.
Powodzenia, kochana, oby los Ci wynagrodził wszystko co było złe ❤️❤️❤️
 
reklama
Dobra dziewczyny ja się wyłamuje z piątkowego transferu. [emoji22] Mam w sobotę. Dziś dzień zero.
A w sobotę wam nie robią?? Strasznie mi przykro. Miałyśmy być trzy muszkieterki[emoji33] Choć ja też nie wiem jak będzie przecież z grypą nie pójdę jak ten mój mnie zarazi.
 
A w sobotę wam nie robią?? Strasznie mi przykro. Miałyśmy być trzy muszkieterki[emoji33] Choć ja też nie wiem jak będzie przecież z grypą nie pójdę jak ten mój mnie zarazi.
Nie no właśnie w sobotę będę mieć transfer.

Ehhh powiem Ci, że ja też powoli coś fiksuje. Czuję coś w gardle. Jakby mnie gdzieś przewiało.... piękna pogoda, wiosnę człowiek poczuł i oby się to nie skończyło choroba 😤😤😤
 
Kochane, od tygodnia boli mnie żołądek. Nie umiem sobie z tym poradzić. Nie wymiotuje, nie mam biegunki, nie mam podwyższonej temperatury. Jem to boli, nie jem tez boli. Dużo pije wody, jem produkty mleczne owoce i warzywa.. i cały czas mnie boli ten żołądek, momentami mam taki odruch jakbym miała zwymiotować ale do tego nie dochodzi... miałyście tak na początku ciąży? Jak sobie pomóc? Wizyta dopiero w środę... dziś 7t2d ciąży
 
Nie no właśnie w sobotę będę mieć transfer.

Ehhh powiem Ci, że ja też powoli coś fiksuje. Czuję coś w gardle. Jakby mnie gdzieś przewiało.... piękna pogoda, wiosnę człowiek poczuł i oby się to nie skończyło choroba 😤😤😤
To szybko rób syrop z cebuli, płucz gardło wodą z solą, dużo witaminy C. Będzie dobrze 😉 trzymam kciuki za sobotę ❤️😃
 
reklama
Do góry