reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny. Jestem po in vitro aktualnie 15+2. Podpowiedzcie bo pierwszy raz udało mi się dotrzeć do takiego etapu że sprawdza się ile waży dziecko. Wyszło 123 g na usg a to 15+2 tc. No i wszędzie gdzie znajduję w necie info jest że w tym tygodniu dziecko waży około 70g.
Martwić się tym? Jestem szczupła, partner też 😱
 
reklama
Ja orzy pai homozygitycznej mam heparyne już od stymulacji. Kontynuacja cały czas aż do połogu.
Nie miałaś hiperki po takiej liczbie komorek?
Dziękuję za odpowiedz! Udało się bez hiperki, od razu od dnia punkcji zaczęłam brać Dostinex. Rzeczywiście już ostatnie dwa dni przed punkcją każdy krok sprawiał mi ból. Pęcherzyków było bardzo dużo. W środę mam kontrolę i zobaczymy czy będziemy mogli robić transfer w kolejnym cyklu. Dziewczyny a ile po stymulacji przychodził wam okres?
 
Dziękuję za odpowiedz! Udało się bez hiperki, od razu od dnia punkcji zaczęłam brać Dostinex. Rzeczywiście już ostatnie dwa dni przed punkcją każdy krok sprawiał mi ból. Pęcherzyków było bardzo dużo. W środę mam kontrolę i zobaczymy czy będziemy mogli robić transfer w kolejnym cyklu. Dziewczyny a ile po stymulacji przychodził wam okres?
U mnie 12 dni po punkcji.
10 dni brałam duphaston i po kolejnych 2 był okres
 
Hej dziewczyny. Jestem po in vitro aktualnie 15+2. Podpowiedzcie bo pierwszy raz udało mi się dotrzeć do takiego etapu że sprawdza się ile waży dziecko. Wyszło 123 g na usg a to 15+2 tc. No i wszędzie gdzie znajduję w necie info jest że w tym tygodniu dziecko waży około 70g.
Martwić się tym? Jestem szczupła, partner też 😱
Ja bym sie nie martwiła :) Mi w 21tc lekarz wazyl i po podaniu wyniku powiedział, ze jest to orientacyjna masa ciala. Wszytko zalezy jak lekarz "zaznaczy" malucha na usg.
Wazne, ze sie rozwija dobrze. Zobaczysz na nastepnych badaniach jaka ma mase :)
 
Ja bym sie nie martwiła :) Mi w 21tc lekarz wazyl i po podaniu wyniku powiedział, ze jest to orientacyjna masa ciala. Wszytko zalezy jak lekarz "zaznaczy" malucha na usg.
Wazne, ze sie rozwija dobrze. Zobaczysz na nastepnych badaniach jaka ma mase :)
Oki dzięki. No chyba tak muszę zrobić. Bo trochę się przeraziłam jak przeczytałam w necie normę.
 
Dziewczyny od czego zależy czy dostanie sie hiperki czy nie bo czytam i czytam i to aż niesamowite. Niektóre dostają hiperki po punkcji 13 komórek a inne nie dostają hiperki wcale po punkcji 30 !!! Jak to możliwe i o co chodzi. Panicznie sie boje hiperki....
Mam amh 2.2, endometrioze i hiperinsulinemie więc niby chyba marne szanse abym hiperki dostała ale nigdy nic nie wiadomo. Jestem stymulowana bemfola 225 i orgalutranem.
A cholera wie 🤪 ja a trakcie i po stymulacji jadłam dużo białka i piłam dużo wody, amh prawie 6, pobrali 22 jajeczka, nie miałam hiperki
 
Hej dziewczyny. Jestem po in vitro aktualnie 15+2. Podpowiedzcie bo pierwszy raz udało mi się dotrzeć do takiego etapu że sprawdza się ile waży dziecko. Wyszło 123 g na usg a to 15+2 tc. No i wszędzie gdzie znajduję w necie info jest że w tym tygodniu dziecko waży około 70g.
Martwić się tym? Jestem szczupła, partner też 😱
Lepiej nie analizuj bo oszalejesz🤪 jeśli lekarz na USG nic nie mówi to znaczy że wszystko ok. Zawsze możesz zapytać o kwestie które budzą Twój niepokój.
 
Lepiej nie analizuj bo oszalejesz🤪 jeśli lekarz na USG nic nie mówi to znaczy że wszystko ok. Zawsze możesz zapytać o kwestie które budzą Twój niepokój.
No wiem. Po prostu na wizycie nie wiedziałam że to jakoś za dużo. Chciałam poznać Wasze doświadczenia bo ja nie mam żadnych. Na następnej wizycie zapytam o to. Niestety dopiero za 3 tyg.
 
reklama
Oki dzięki. No chyba tak muszę zrobić. Bo trochę się przeraziłam jak przeczytałam w necie normę.
Moj maluch tez nie jest w normie. Ale lekarz powiedzial: waga dla mnie dobra. Wiec mu ufam. Najwazniejsze, zeby maluch dobrze przybieral na wadze. Lepiej, ze większy niz jakby byl za malutki.
 
Do góry