reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No wiem. Po prostu na wizycie nie wiedziałam że to jakoś za dużo. Chciałam poznać Wasze doświadczenia bo ja nie mam żadnych. Na następnej wizycie zapytam o to. Niestety dopiero za 3 tyg.
Ja w ogóle nie analizowałam wagi ani w ogóle wielkości dziecka. Jak lekarz mówił że wszystko ok to ok. 😊
 
reklama
Moj maluch tez nie jest w normie. Ale lekarz powiedzial: waga dla mnie dobra. Wiec mu ufam. Najwazniejsze, zeby maluch dobrze przybieral na wadze. Lepiej, ze większy niz jakby byl za malutki.
No tak to na pewno. Po prostu prawie dwa razy norma wiec od razu mialam w glowie 8 kg noworodka i sie wystraszylam.
Ja w ogóle nie analizowałam wagi ani w ogóle wielkości dziecka. Jak lekarz mówił że wszystko ok to ok. 😊
Chyba musze brać przykład bo ja mam co chwile schizy.
 
Dziękuję że pytasz ❤️ Jak na razie mam nadzieję do przodu ... Jutro ostatnie ( mam nadzieję ) szczepienie i za trzy tygodnie powtórne badanie Allo czy to coś dało ... No i mam nadzieję że powoli zbliżam się do sierpniowego transferu 😍😍 w lipcu mam zamiar na nowo badania robić i sierpień jest mój ( bardzo w to wierzę )
A ty jak tam? Odnajdujesz się w nowej roli ?? Jak malusia?? Daje popalić?? Ucałuj księżniczkę ❤️❤️
 
A cholera wie 🤪 ja a trakcie i po stymulacji jadłam dużo białka i piłam dużo wody, amh prawie 6, pobrali 22 jajeczka, nie miałam hiperki
Dużo białka czyli co dokładnie i ile. Wole sie zabezpieczyc 😅 problem tylko taki ze nie moge laktozy i nabiał. Probuje weganskich odzywek ale smakuja jak bełt 🤢
 
Jakie badania będę musiała powtórzyć przed transferem, gdyż moje tracą już ważność ? Pamiętacie może? Mam nadzieję że nie dna w kierunku chlamydii bo dlugo czekałam...
 
Dużo białka czyli co dokładnie i ile. Wole sie zabezpieczyc 😅 problem tylko taki ze nie moge laktozy i nabiał. Probuje weganskich odzywek ale smakuja jak bełt 🤢
A co mi wpadło, mleko, ser, twaróg, nie miałam specjalnie ustalonego menu. Weszłam w internet, sprawdzałam produkty bogate w białko i kupowałam przy okazji jak byłam w sklepie. Masz coś takiego jak nutridrink protein to jest dzienne zapotrzebowanie na białko, możesz kupić sobie to i wypić codziennie jedną butelkę
 
Dziękuję że pytasz ❤️ Jak na razie mam nadzieję do przodu ... Jutro ostatnie ( mam nadzieję ) szczepienie i za trzy tygodnie powtórne badanie Allo czy to coś dało ... No i mam nadzieję że powoli zbliżam się do sierpniowego transferu 😍😍 w lipcu mam zamiar na nowo badania robić i sierpień jest mój ( bardzo w to wierzę )
A ty jak tam? Odnajdujesz się w nowej roli ?? Jak malusia?? Daje popalić?? Ucałuj księżniczkę ❤️❤️
no to super że wszystko idzie po Waszej myśli ❤️oczywiście sierpień musi być Twój. Pamiętaj sierpniowe transfery są udane i tego życzę Ci z całego serducha żebyś za rok o tej porze tuliła w ramionach swojego Skarbka ❤️. U nas w miarę ok tzn z małą w jak najlepszym porządku ale między nami różnie bywa ja na początku taka rozdrażniona byłam wszystkiego się czepiałam tylko dziecko mi nie przeszkadzało a tak to wszyscy na około 🤣🤣🤣ale jak po klapie tym swoim nie wyparzonym ryjem to później mam wyrzuty sumienia dlatego staram się wyciszyć 🤣mała wsuwa modyfikowane mleko bo ja mam mało pokarmu leci jak krew z nosa. Nie cierpię swoich cyckow 🤣w. Środę jadę na kontrol do lekarza po połogu
 
Dużo białka czyli co dokładnie i ile. Wole sie zabezpieczyc 😅 problem tylko taki ze nie moge laktozy i nabiał. Probuje weganskich odzywek ale smakuja jak bełt 🤢
u mnie jedzenie białka po punkcji wzmagało zle samopoczucie i wzdymalo jeszcze mocniej. Piłam tylko dużo, amh ok 5, 36pecherzy 22 komórki - transfer odroczony
 
u mnie jedzenie białka po punkcji wzmagało zle samopoczucie i wzdymalo jeszcze mocniej. Piłam tylko dużo, amh ok 5, 36pecherzy 22 komórki - transfer odroczony
O matko ale dużo 🤯
Mialas mocna hiperke?
Ja wlasnie po biqlku jestem mega wzdeta bo nei dosc ze nietolerancja nabialu, laktozy to jeszcze mam sibo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry