reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny jak sądzicie który transfer jest że tak powiem lepszy na cyklu naturalnym czy sztucznym
w połowie lipca poronilam ciązę 6 tygodniowa lekarz zaroponował teraz podejśc po miesiączce do transferu na cyklu naturalnym sama nie wiem nigdy nie miałam cykli o takiej samej ilosci dni w większosci pewnie bezowulacyjnych stad moje pytnie poprzednio podchodziłam na cyklu sztucznym ( estrofem , cyclogest , encorton ) to bylo moje drugie podejście pierwsze sie niestety nie udalo czy przy transerze na naturalym lekarz tez dolancza sterydy i co w przypadku gdy nie ma owulacji a od tego chyba zalezy transfer
 
reklama
Dziewczyny do którego tygodnia ciąży brałyście akard?czy to się bierze do końca ciazy?biorę też heparynę i ją do końca będę brać ale nie spytałam o akard...
 
Chyba po mału zaczyna ogarniać mnie strach przed niepowodzeniem kolejnym. Chodź w żadnym wypadku nie biorę tego pod uwagę ... Nawet nie chce myśleć o kolejnym niepowodzeniu ... Ale jakoś tak doła załapałam ☹️ jeszcze się z mym mężem pokłóciłam o pierdole jak zwykle ale tym razem jestem twarda i już 2 dzień się nie odzywam do niego ... Chodź ten zawzięcie chce rozmawiać to ja pierwszy raz w życiu jestem twarda ... 🙈🙈 Eh... Kopnijcie mnie w dupę bo tego chyba potrzebuje bardzo 🙈🙈🙈
 
Chyba po mału zaczyna ogarniać mnie strach przed niepowodzeniem kolejnym. Chodź w żadnym wypadku nie biorę tego pod uwagę ... Nawet nie chce myśleć o kolejnym niepowodzeniu ... Ale jakoś tak doła załapałam ☹️ jeszcze się z mym mężem pokłóciłam o pierdole jak zwykle ale tym razem jestem twarda i już 2 dzień się nie odzywam do niego ... Chodź ten zawzięcie chce rozmawiać to ja pierwszy raz w życiu jestem twarda ... 🙈🙈 Eh... Kopnijcie mnie w dupę bo tego chyba potrzebuje bardzo 🙈🙈🙈
Ja się strasznie żarłam przed transferem teraz z mężem 😅 to są silne emocje niestety, stres to wszystko potęguje, nie chodźcie spać w złości, zawsze przed snem trzeba się pogodzić, bo nigdy nie wiadomo co nas czeka :) trzymam kciuki 😘
 
Chyba po mału zaczyna ogarniać mnie strach przed niepowodzeniem kolejnym. Chodź w żadnym wypadku nie biorę tego pod uwagę ... Nawet nie chce myśleć o kolejnym niepowodzeniu ... Ale jakoś tak doła załapałam ☹️ jeszcze się z mym mężem pokłóciłam o pierdole jak zwykle ale tym razem jestem twarda i już 2 dzień się nie odzywam do niego ... Chodź ten zawzięcie chce rozmawiać to ja pierwszy raz w życiu jestem twarda ... 🙈🙈 Eh... Kopnijcie mnie w dupę bo tego chyba potrzebuje bardzo 🙈🙈🙈
Ahaha zlituj się nad chłopem 😁
Napewno targają wami mega emocje ...

Wiadomo gdzieś z tyłu za uszami trzeba pamiętać ze oocje są dwie negatywana i pozytywna ... pamiętaj jednak ze z meeega beznadziejnych przypadków rodziły się dzieciątka 🥰 Twoja droga jest troszkę bardziej pokręcona i troszkę bardziej wyboista no i troszkę wolniej ale w końcu dojedziesz do mety 💪

I oczywiście podsyłam kopa w dupe 😁👌 mam nadzieje ze zabolało 🥰😁😁😁
 
Jesteśmy już z naszą śnieżynką po, bardzo mnie boli brzuch, wzięłam już 2 nospy , w sobotę dowiem się czy się udało, ja czuję że tak, pozdrawiam ♡♡♡
Edit.
@Marta3130 @Deess. Gratulacje kochane , widzę że same dobre wieści, oby było pieknie ! ♡
Ja też robilam betę w sobotę 7 dpt :) teraz odpoczywaj i cierpliwości :) o dziwo ja byłam cierpliwa i się nie złamałam i nie zrobiłam wcześniej testu 😂 kciuki i powodzenia 😘
 
Chyba po mału zaczyna ogarniać mnie strach przed niepowodzeniem kolejnym. Chodź w żadnym wypadku nie biorę tego pod uwagę ... Nawet nie chce myśleć o kolejnym niepowodzeniu ... Ale jakoś tak doła załapałam ☹️ jeszcze się z mym mężem pokłóciłam o pierdole jak zwykle ale tym razem jestem twarda i już 2 dzień się nie odzywam do niego ... Chodź ten zawzięcie chce rozmawiać to ja pierwszy raz w życiu jestem twarda ... 🙈🙈 Eh... Kopnijcie mnie w dupę bo tego chyba potrzebuje bardzo 🙈🙈🙈
znam te kłótnie z d.. y🤣nie smutaj ❤️Musi być dobrze 💙
 
Ja też robilam betę w sobotę 7 dpt :) teraz odpoczywaj i cierpliwości :) o dziwo ja byłam cierpliwa i się nie złamałam i nie zrobiłam wcześniej testu 😂 kciuki i powodzenia 😘
ja robialam test dopiero jak betę miałam pozytywną od @eij zgapiłam 🤣Boże jak ja u męczyłam ta dziewczynę przez całą ciążę 🤣
 
reklama
Do góry