reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Boże 13sty dopiero jakie to przykre 🙄
Tak , bardzo wiele przeszli w tym 3 poronienia i zawsze po 2 bad 3 zarodki , chyba raz 1 tylko... Liczy się jednak to że się wkoncu udało i się jednak nie poddali... Ciążę tez miała trudna bo krwotoki a syn urodził się jako wczesniak w 32tc... Także pod górkę było im bardzo
 
reklama
Tak , bardzo wiele przeszli w tym 3 poronienia i zawsze po 2 bad 3 zarodki , chyba raz 1 tylko... Liczy się jednak to że się wkoncu udało i się jednak nie poddali... Ciążę tez miała trudna bo krwotoki a syn urodził się jako wczesniak w 32tc... Także pod górkę było im bardzo
tak jak mówisz najważniejsze że jest bobo ❤️ale ile to wyrzeczeń walki łez i pieniędzy 🙄
 
Boże 13sty dopiero jakie to przykre 🙄
Ten 13ty transfer to tez zależy od wielu czynników. Czasem jest dobrana kiepska stymulacja, zarodki podawane są w 3 dobie itp…
Pierwsze in vitro jest jak pierwszy naleśnik 🤣Bywa, ze coś się zmienia i zaskakuje potem prawie każdy kolejny transfer 😉nie z każdego zarodka będzie życie po drugiej stronie brzucha. Ale serio czasem to zbiór wielu czynników.
 
wiedziałam ze tak będzie, lekarze za szybko straszyli pustym jajem, a było po prostu wcześnie
U mnie pierwsze usg pokazywało tylko jeden pęcherzyk. Było tez na forum, ze lekarz się pomylił i twierdził, ze nie ma akcji serca. Coś tam mu się schowało. Ciąża to taka niewiadoma…
 
Dziewczyny, orientujecie się gdzie w Wawie mogę zrobić Era test? W mojej klinice tego nie robią i chyba twierdzą, że nie warto tego robić.
@Anittka Ty teraz badałas okno w Invikcie?
 
@MASZKA1988 a Ty Będziesz podchodziła do transferu na sztucznym teraz czy naturalnym?
Cholera wie :D jeszcze nie umówiłam sie do lekarza, bo najpierw zrobię histeroskopię w Novum i tam tez umówiłam się do endokrynologa. Tsh mi strasznie wariuje po włączeniu estrogenów. Przez telefon lekarka powiedziała mi, że nie powinno sie badać tsh po włączeniu estrogenów i ze wartość przed transferem jest wiążącą. No ale nie wiem. W dzień punkcji miałam Tsh 1, w dzień transferu 4, a po zwiększeniu dawki w 6dpt 5. Szukam dobrego endo, który działa w ivf.
W ogóle Dziewczyny to chciałabym mieć takiego doktora Housa, który by sie mną interesował, szukał, wiązał ze sobą fakty. Ale jeszcze takiego nie spotkałam. Każdy ma swoją teorie, ale szczerze mówiąc to więcej się dowiedziałam z rozmów z niektórymi doświadczonymi Dziewczynami tutaj.
 
reklama
Do góry