reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny możne któraś z dziewczyn będzie umiała mi pomóc. Jak wiecie mam stwierdzone puste jajo. W czwartek robiłam betę wyszło ok 11 tysięcy w sobotę ok 15 tysięcy a w Poniedzielski ok 16 oczywiście cały czas plamie. Dziś pojechałam na oddział bo dostałam skierowanie na łyżeczkowanie. Już mnie biorą za zabieg i lekarz kazał przerwać bo przyszła beta i ma 25 tysięcy. O co chodzi ? Na USG wciąż pusto.
 
reklama
To super !!!! Ja na luty jestem umówiona do super Pani endokrynolog i diabetolog , już się nie mogę doczekać ,kolejki na kwiecień ale zrezygnował ktoś i się wcisnęłam, podejrzewam IO i to twz może być właśnie niepowodzenie w staraniach i transferach, ta metformina ponoć sprzyja zachodzeniu w ciążę, zobaczymy , odpoczywaj sobie buziaczki!!! ♡ cieszę się Twoim szczęściem
Tak jak mówisz , ja zaczęłam brać metformine dokładnie 30 sierpnia a 24 października miałam udany transfer ... Niecałe 2 miesiące od rozpoczęcia leczenia już byłam w ciąży ❤️
 
Dziewczyny możne któraś z dziewczyn będzie umiała mi pomóc. Jak wiecie mam stwierdzone puste jajo. W czwartek robiłam betę wyszło ok 11 tysięcy w sobotę ok 15 tysięcy a w Poniedzielski ok 16 oczywiście cały czas plamie. Dziś pojechałam na oddział bo dostałam skierowanie na łyżeczkowanie. Już mnie biorą za zabieg i lekarz kazał przerwać bo przyszła beta i ma 25 tysięcy. O co chodzi ? Na USG wciąż pusto.
Pewnie taki skok bety i dla pewności chcą poczekać.
Czasami czekają nawet do 9 tygodnia dla pewności.
A jest pecherzyk zółtkowy w środku??
 
Czy mogę prosić o pomoc / rady? 🙏
Ja bralam pregna dha i pregna plus bez zelaza. Mi lekarz powiedzial, żebym nie brala zelaza poki hemoglobina jest poprawna. Do konca ciazy nie musiałam brac. Czytalam, ze to jakieś nowe zalecenia, zeby nie brac zelaza poki nie jest potrzebne. Bodajze na Pan Tabletka 🤔
Dodatkowo mialam to co przed ciaza czyli magnez asmag 3x2, cynk selen, wit c i wit d.
 
Od poczatku od 5 tygodnia chyba miałam już. Ja wiem że przy skoku nie mogą nic zrobić. Ale zastanawia mnie taki nagły wzrost a na USG nadal nic
No ja też miałam przyrosty bety cały czas i to spore , ale u mnie nie było nawet pęcherzyka żółciowego i lekarz mnie trzymał prawie do 9 tc , potem dopiero szpital, wiec jak pojechalam to już sytuacja była jasna.
Myślę, że będą chcieli jeszcze chwilę poczekać, bo który Ty masz dpt?
 
Tak jak mówisz , ja zaczęłam brać metformine dokładnie 30 sierpnia a 24 października miałam udany transfer ... Niecałe 2 miesiące od rozpoczęcia leczenia już byłam w ciąży ❤️
Wspaniale kochana, dlatego chciałam na hura ale wolę przeleczyc tarczyce, jednak caly czas tsh 2 3 a powinnam podejść z 0.5 nigdy takiego wyniku nie uzyskałam, szwagierka to samo cykle bezowulacyjne pcos i zaszła w 3 miesiace po braniu aaaa I pochwalę się bierzemy shitzu , już jesteśmy w kontakcie z hodowla ♡♡♡ nie mogę się doczekać mojego synusia
 
Dziewczyny czy wam też po estrofemie szalała tarczyca dzisiaj robiłam didimery wyszło 250 więc ok estradiol 350 progesteron 0,3 więc chyba też w normie i z ciekawości dorzuciam tsh wcześniej wynik około 1,5 teraz ponad 3,4 już sama nie wiem czy jestem przeziębiona czy to tarczyca sie oddywa boli mnie generalnie całą szyja
 
reklama
Do góry