reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jakie macie AMH ?
Ja mam 29lat a moje AMH to 1,2 zaczynam się martwić że szybko spada, badałam w listopadzie i było 1,4 w przeciągu 5 miesięcy spadło o 0,2
Ja mam rok więcej od Ciebie. Moje amh wahało się od 1,78-2,8 🤷🏼‍♀️
Brałam i biorę dużo suplementów i podwyższyło się ;)
Ale ilości komórek są podobne ☺️
 
reklama
Ja mam rok więcej od Ciebie. Moje amh wahało się od 1,78-2,8 🤷🏼‍♀️
Brałam i biorę dużo suplementów i podwyższyło się ;)
Ale ilości komórek są podobne ☺️
Jakieś konkretne suplementy bierzesz na AMH ?
Proszę napisz co suplementujesz :)
Ja od dwóch lat biorę kwas foliowy, witaminę D i omega 3 od tygodnia biorę suplementy na poprawę jakości komórek czy te suplementy mogą wpłynąć na wynik AMH?
 
A badałaś w tym samym laboratorium? Bo mnie np. po roku wyszło o 0,8 wyższe w różnych miejscach...
Badałam w tym samym miejscu w listopadzie i teraz, jedynie teraz jak badałam to oddawałam krew w piątek po 21 więc badanie zostało dopiero zaczęte po weekendzie nie wiem czy to ma jakis wpływ
Wcześniej amh badałam w 2021 i wyniki był około 2,4
 
Jakieś konkretne suplementy bierzesz na AMH ?
Proszę napisz co suplementujesz :)
Ja od dwóch lat biorę kwas foliowy, witaminę D i omega 3 od tygodnia biorę suplementy na poprawę jakości komórek czy te suplementy mogą wpłynąć na wynik AMH?
10 tys wit d3
Adek
B complex metylowany
Selen
Cynk
Jod
Msm
Koenzym q10
L karnityna
L arginina
Chlorella
Zeolit

To aktualnie biorę ;) i tłuszczy się nie boje, mam bardzo dużo w diecie- ryby, awokado, orzechy itp
 
Badałam w tym samym miejscu w listopadzie i teraz, jedynie teraz jak badałam to oddawałam krew w piątek po 21 więc badanie zostało dopiero zaczęte po weekendzie nie wiem czy to ma jakis wpływ
Wcześniej amh badałam w 2021 i wyniki był około 2,4
Ma bardzo duży wpływ. Aby uzyskać wiarygodny wynik badania próbka powinna być zbadana zaraz po oddaniu.
 
reklama
Cześć, mam na sprzedaż
Utrogestan - 24 szt
Estrofem - 2 pełne opakowania
Prolutex - 5 szt
Luteina - 132 szt
Metypred 16 mg - 46 szt
Zainteresowane zapraszam na priv 😁
 
Do góry