reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moje największe szczęście , mój synuś dziś o 13.05 przyszedł na świat ❤️ chyba największy 4390 i 64 długi.🙈 Mój ukochany Staś ❤️❤️ dziewczyny walczcie , walczcie do końca bo to się udaje . Nie zawsze za pierwszym czy drugim razem
Nieraz potrzeba więcej ale udaje się
Jak widać ją na moje dziecko czekałam 11 lat , 9 transferów za mną , nie raz miałam.chwile.zwatpienia
Chciałam przestać walczyć ... Na szczęście tego nie zrobiłam i dziś mój książę jest z nami ❤️❤️Zobacz załącznik 1547884
kochana gratulacje ❤️❤️❤️ niech zdrowo rośnie ❤️❤️❤️ Dużo zdrówka dla Was 😍
 
reklama
Moje największe szczęście , mój synuś dziś o 13.05 przyszedł na świat ❤️ chyba największy 4390 i 64 długi.🙈 Mój ukochany Staś ❤️❤️ dziewczyny walczcie , walczcie do końca bo to się udaje . Nie zawsze za pierwszym czy drugim razem
Nieraz potrzeba więcej ale udaje się
Jak widać ją na moje dziecko czekałam 11 lat , 9 transferów za mną , nie raz miałam.chwile.zwatpienia
Chciałam przestać walczyć ... Na szczęście tego nie zrobiłam i dziś mój książę jest z nami ❤️❤️Zobacz załącznik 1547884
Cudowny Chłopczyk. Gratuluję Mamusku, wszystkiego dobrego dla Was <3
 
Opowiadaj co tam u Was ? Jak się czujesz? Ty chyba tez rodzisz jeszcze w tym roku ? 😍
a dziękuję,że pytasz ❤️ wszystko dobrze, w sobotę się dowiedziałam,że będzie synek 😍 termin z USG wypada na 31 grudnia, a że mam znów cukrzycę ciążowa no to pewnie będzie z tydzień wcześniej. Tą ciąża jest kompletnie inna,bez żadnych plamień krwawień złego samopoczucia. Chodzę jeszcze do pracy,planuje tak do końca września. A co u Ciebie ?
 
Moje największe szczęście , mój synuś dziś o 13.05 przyszedł na świat ❤️ chyba największy 4390 i 64 długi.🙈 Mój ukochany Staś ❤️❤️ dziewczyny walczcie , walczcie do końca bo to się udaje . Nie zawsze za pierwszym czy drugim razem
Nieraz potrzeba więcej ale udaje się
Jak widać ją na moje dziecko czekałam 11 lat , 9 transferów za mną , nie raz miałam.chwile.zwatpienia
Chciałam przestać walczyć ... Na szczęście tego nie zrobiłam i dziś mój książę jest z nami ❤️❤️Zobacz załącznik 1547884
Gratuluje prawdziwego mężczyzny 😁 😘 💐
 
a dziękuję,że pytasz ❤️ wszystko dobrze, w sobotę się dowiedziałam,że będzie synek 😍 termin z USG wypada na 31 grudnia, a że mam znów cukrzycę ciążowa no to pewnie będzie z tydzień wcześniej. Tą ciąża jest kompletnie inna,bez żadnych plamień krwawień złego samopoczucia. Chodzę jeszcze do pracy,planuje tak do końca września. A co u Ciebie ?
No to ładny sylwester się Wam szykuje ♥️
super ♥️ będzie parka 🥳🥳🥳

Podobnie jak u Ciebie całkowicie inna ciąża , jakoś bardziej wyluzowana jestem 😉 nie świruje z częstymi wizytami u lekarza jak to było za pierwszym razem , teraz grzecznie czekam na wizyty co 3 tyg 😉 i to na NFZ 😉 u swojej gin także jestem w dobrych rękach .
Tez będziemy mieli chłopczyka i oczywiście u nas tez nie obeszło się bez cukrzycy ciążowej 🫣 , dzieki diecie póki co przytyłam 3 kg a już 21+4 .

Cieszy bardzo że dobrze sie czujesz , możesz pracować 💪 i z dzidziusiem wszystko dobrze 🤞🏻🤞🏻🤞🏻♥️
 
No to ładny sylwester się Wam szykuje ♥️
super ♥️ będzie parka 🥳🥳🥳

Podobnie jak u Ciebie całkowicie inna ciąża , jakoś bardziej wyluzowana jestem 😉 nie świruje z częstymi wizytami u lekarza jak to było za pierwszym razem , teraz grzecznie czekam na wizyty co 3 tyg 😉 i to na NFZ 😉 u swojej gin także jestem w dobrych rękach .
Tez będziemy mieli chłopczyka i oczywiście u nas tez nie obeszło się bez cukrzycy ciążowej 🫣 , dzieki diecie póki co przytyłam 3 kg a już 21+4 .

Cieszy bardzo że dobrze sie czujesz , możesz pracować 💪 i z dzidziusiem wszystko dobrze 🤞🏻🤞🏻🤞🏻♥️
Ooo czyli też wszystko dobrze cieszę się ❤️ ja też właśnie czekam grzecznie na wizyty i tak luz bardziej 🙊 matko zazdroszczę...ja już 5kg...dieta idzie mi słabo już jestem na insulinie nocnej 🥴w poprzedniej ciąży tylko 13kg na plusie a teraz obawiam się że będzie więcej 🤦‍♀️ no o ale trudno 🤣
 
Hejka czy któraś z Was bierze może ovulomed max ? Zastanawiam się czy brać od dziś 17dc czy zacząć w następnym.
 
Moje największe szczęście , mój synuś dziś o 13.05 przyszedł na świat ❤️ chyba największy 4390 i 64 długi.🙈 Mój ukochany Staś ❤️❤️ dziewczyny walczcie , walczcie do końca bo to się udaje . Nie zawsze za pierwszym czy drugim razem
Nieraz potrzeba więcej ale udaje się
Jak widać ją na moje dziecko czekałam 11 lat , 9 transferów za mną , nie raz miałam.chwile.zwatpienia
Chciałam przestać walczyć ... Na szczęście tego nie zrobiłam i dziś mój książę jest z nami ❤️❤️Zobacz załącznik 1547884
Czytając , sie popłakałam ! Brawo Ty ! Brawo Wy ! 🩵🥹
 
reklama
Kochana nie martw się na zapas ja w wieku 39 lat i ze słabymi parametrami nasienia męża skonczylam z 4 zarodkami z czego 3 okazały się zdrowe. Tez badaliśmy genetycznie.Tak wiec nie ma zasady. Myśle ze początkowa bardzo duża ilosc komórek nie zwiększa szansy końcowego wyniku. Jak czytam wpisy dziewczyn to większość czy ma 19 komórek czy 10 to kończy z 1-3 zarodków. Tyle pewnie w większości przypadków da się uzyskać. Oczywiście zdarzają się od tego odstępstwa. Nawet jak uzyskasz jeden zdrowy zarodek z tego to super. Jak jest zdrowy to szansa na udany transfer i zdrowa ciąże jest bardzo duża. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Głowa do góry😘
Dziękuję za ten komentarz 💚
 
Do góry