reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ooo czyli też wszystko dobrze cieszę się ❤️ ja też właśnie czekam grzecznie na wizyty i tak luz bardziej 🙊 matko zazdroszczę...ja już 5kg...dieta idzie mi słabo już jestem na insulinie nocnej 🥴w poprzedniej ciąży tylko 13kg na plusie a teraz obawiam się że będzie więcej 🤦‍♀️ no o ale trudno 🤣
Nie przejmuj się totalnie dodatkowymi kilogramami , spalimy je przy dzieciaczkach 😜😍. Tez bujam się na nocnej insulinie - nic totalnie na mnie nie działało: późne jedzenie , nocna przekąska , różne , zamienne produkty a cukier na czczo i tak swoje 🤦🏻‍♀️. W ciągu dnia kompletnie nie mam z tą słodką mendą problemów i chociaż to cieszy 💪.
 
reklama
Moje największe szczęście , mój synuś dziś o 13.05 przyszedł na świat ❤️ chyba największy 4390 i 64 długi.🙈 Mój ukochany Staś ❤️❤️ dziewczyny walczcie , walczcie do końca bo to się udaje . Nie zawsze za pierwszym czy drugim razem
Nieraz potrzeba więcej ale udaje się
Jak widać ją na moje dziecko czekałam 11 lat , 9 transferów za mną , nie raz miałam.chwile.zwatpienia
Chciałam przestać walczyć ... Na szczęście tego nie zrobiłam i dziś mój książę jest z nami ❤️❤️Zobacz załącznik 1547884
Gratulacje😘❤️. Doczekałaś się ślicznego synka. Cudny 😍❤️
 
Nie przejmuj się totalnie dodatkowymi kilogramami , spalimy je przy dzieciaczkach 😜😍. Tez bujam się na nocnej insulinie - nic totalnie na mnie nie działało: późne jedzenie , nocna przekąska , różne , zamienne produkty a cukier na czczo i tak swoje 🤦🏻‍♀️. W ciągu dnia kompletnie nie mam z tą słodką mendą problemów i chociaż to cieszy 💪.
No ja w ciągu dnia też nie jak narazie też nie tylko właśnie po nocy 🤷‍♀️ to czekaj u Ciebie termin na Listopad ?
 
Moje największe szczęście , mój synuś dziś o 13.05 przyszedł na świat ❤️ chyba największy 4390 i 64 długi.🙈 Mój ukochany Staś ❤️❤️ dziewczyny walczcie , walczcie do końca bo to się udaje . Nie zawsze za pierwszym czy drugim razem
Nieraz potrzeba więcej ale udaje się
Jak widać ją na moje dziecko czekałam 11 lat , 9 transferów za mną , nie raz miałam.chwile.zwatpienia
Chciałam przestać walczyć ... Na szczęście tego nie zrobiłam i dziś mój książę jest z nami ❤️❤️Zobacz załącznik 1547884
Gratulacje 🎉
Aż mi się przypomniało jak moja Michalinka położyli mi na brzuchu ☺️
Pozdrawiamy Stasia 😜
 

Załączniki

  • IMG_20230717_162608725.jpg
    IMG_20230717_162608725.jpg
    813,6 KB · Wyświetleń: 66
Kto się odezwał.
Co słychać?
Siedzę cicho w krzaczorach ale czasami jeszcze podczytuję. Dostałam maila z postem Anki, że już urodziła więc wiesz, jest co świętować 🥰
U mnie powolutku do przodu, mamy już 23tc i synusia mamusi wierzgającego w brzuchu 😁
Rozpiera mnie radość i szczęście, kocham go nad życie a jeszcze się nawet nie poznaliśmy.
A co u ciebie? Twój mały to już pewnie kawał mężczyzny 😊
 
Moje największe szczęście , mój synuś dziś o 13.05 przyszedł na świat ❤️ chyba największy 4390 i 64 długi.🙈 Mój ukochany Staś ❤️❤️ dziewczyny walczcie , walczcie do końca bo to się udaje . Nie zawsze za pierwszym czy drugim razem
Nieraz potrzeba więcej ale udaje się
Jak widać ją na moje dziecko czekałam 11 lat , 9 transferów za mną , nie raz miałam.chwile.zwatpienia
Chciałam przestać walczyć ... Na szczęście tego nie zrobiłam i dziś mój książę jest z nami ❤️❤️Zobacz załącznik 1547884
Gratulacje dla szczęśliwych rodziców🤗
Dużo zdrówka dla was oraz spokoju byście bez pośpiechu się poznali.
Zazdroszczę Ci, że już masz swoje maleństwo po tej stronie brzuszka 🥰😊
 
Siedzę cicho w krzaczorach ale czasami jeszcze podczytuję. Dostałam maila z postem Anki, że już urodziła więc wiesz, jest co świętować 🥰
U mnie powolutku do przodu, mamy już 23tc i synusia mamusi wierzgającego w brzuchu 😁
Rozpiera mnie radość i szczęście, kocham go nad życie a jeszcze się nawet nie poznaliśmy.
A co u ciebie? Twój mały to już pewnie kawał mężczyzny 😊
Oooooooooooooooo co ja widzę !!! I ja o niczym nie wiem !! 😳🥹🥹
Kochana gratuluje Ci z całego serduszka !! ❤️ nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę 🥹. Czemu siedziałaś w krzakach ? Czy ja coś pominęłam ? 🧐
Proszę mi się tutaj spowiadać 😘
 
reklama
Moje największe szczęście , mój synuś dziś o 13.05 przyszedł na świat ❤️ chyba największy 4390 i 64 długi.🙈 Mój ukochany Staś ❤️❤️ dziewczyny walczcie , walczcie do końca bo to się udaje . Nie zawsze za pierwszym czy drugim razem
Nieraz potrzeba więcej ale udaje się
Jak widać ją na moje dziecko czekałam 11 lat , 9 transferów za mną , nie raz miałam.chwile.zwatpienia
Chciałam przestać walczyć ... Na szczęście tego nie zrobiłam i dziś mój książę jest z nami ❤️❤️Zobacz załącznik 1547884
gratulacje mamusiu ❤️ bobasek cudowny życzę nam wszystkim takich zakończeń ! My walczymy dalej a Wy cieszcie sie sobą 🥰 dużo zdrówka 🍀
 
Do góry