reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny zaczynam.sie stresować bo przestałam czuć podbrzusze i inne symptomy też się uspokoił czy to normalne ??? Czy mam się martwić że to już koniec
 
reklama
Hej dziewczyny zaczynam.sie stresować bo przestałam czuć podbrzusze i inne symptomy też się uspokoił czy to normalne ??? Czy mam się martwić że to już koniec
ból będzie się pojawiać i znikać, nawet to nie jest objaw ciąży tylko leków. Na objawy ciazowe jeszcze czas. Jedna będzie bolał brzuch i będzie w ciąży a jednej nic nie będzie dolegać i tez będzie. Teraz nie patrz na objawy tylko na bhcg bo Twoje objawy to wciąż działanie leków
 
Hej dziewczyny zaczynam.sie stresować bo przestałam czuć podbrzusze i inne symptomy też się uspokoił czy to normalne ??? Czy mam się martwić że to już koniec
Jednego dnia będziesz coś czuła , drugiego nic. Nie martw się, jutro beta za którą mocno trzymamy kciuki 🫶🏽🍀✊
 
Hej dziewczyny zaczynam.sie stresować bo przestałam czuć podbrzusze i inne symptomy też się uspokoił czy to normalne ??? Czy mam się martwić że to już koniec
Nie martw się tym, mnie przez cały pierwszy trymestr symptomy się nasilały i znikały. Jeden dzien było mi niedobrze, drugi nie, jeden piersi bolały a na na następny nic. I tez panikowałam a nie potrzebnie. Musisz spokojnie czekać, choć wiem ze sie łatwo mówi:)
 
reklama
Do góry