reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z tego co byłam na podglądzie w piątek w prawym jajniku były 4 pęcherzyki w lewym widzieli 1 ale torbielka zasłaniała więc była Nadzieja że jest ich tam wiecej..
Co sie wydarzyło?! Nie wiem.. lekarz nie raczył mi wytłumaczyć bo się spieszył na zabiegi, miał zadzwonić i cisza..
Po punkcji jedynie brzuch mnie pobolewa jak na okres..:-(
Trzymam mocno kciuki za tą jedyną komórkę ,aby dała piękny zarodek.❤
 
reklama
2ga.. poprzednim razem pęcherzyków było podobnie kilka jak teraz i 5 komórek a teraz jakąś totalna klapa, nie wiem co myśleć, lekarz miał po południu zadzwonić oczywiście chyba zapomniał, nie wiem czy to za długa stymulacja czy co?!
Ja mam mieć w 17dc stymulacje🙊któraś z was dziewczyny miała tak wydłużoną stymulacje?
 
Jest tu ktos kto prowadzi ciaze w medicover albo luxmed?
Pytanie z ciekawości bo mam pakiet do medicover a ktos tu kiedys na forum pisal ze nie prowadzą ciąż z in-vitro 🧐czy ktos cos wie na taki temat?😜
nie mogą Ci nie prowadzić ciąży bo z in vitro, jak coś takiego usłyszysz to od razu do managera jakiegoś w klinice. Mogą sienie zajmować leczeniem niepłodności i nie zlecać badań z tym związanych, tak jest w lux med na przykład. Ale prowadzenie ciąży to inny temat, mam kartę ciąży w lux med i robie tam głownie badania. Lekarza prowadzącego mam poza
 
Ja długim protokołem miałam też wydłuzoną stymulacje. Ilość pęcherzyków była większa - ale mi to nie pomogło, bo wszystkie niedojrzałe... także czasem i ilość nie pomaga. Najważniejsza jakość...


Kciuki za dzis!
 
Ja teraz miałam wydłużona.. pick up był w 15 dniu stymulacji i 17dc. I teraz już myślę że to za długo że te komórki zdegradowały?!
Hej, ja miałam taka sytuację idąc dlugim protokołem (chyba po prostu było to źle przeprowadzone). Na podglądzie miałam 8-9 pęcherzyków, pobrali 4 komórki (wszytskie dojrzałe) i wszystkie zregenerowały. W 4 stymulacji 5 pęcherzyków, 4 komórki, 3 zapłodnione i 3 blastki. Jedna z nich właśnie tulę w ramionach. Nikt Ci tego nie powie, ale pewnie coś poszło nie tak. Trzymam kciuki za Twoja jedną komoreczkę. Oby była tą jedyną ❤️
 
reklama
Hej, ja miałam taka sytuację idąc dlugim protokołem (chyba po prostu było to źle przeprowadzone). Na podglądzie miałam 8-9 pęcherzyków, pobrali 4 komórki (wszytskie dojrzałe) i wszystkie zregenerowały. W 4 stymulacji 5 pęcherzyków, 4 komórki, 3 zapłodnione i 3 blastki. Jedna z nich właśnie tulę w ramionach. Nikt Ci tego nie powie, ale pewnie coś poszło nie tak. Trzymam kciuki za Twoja jedną komoreczkę. Oby była tą jedyną ❤️
Ja już też straciłam chyba nadzieję,w 2 stym tez mialam troche wydłużoną,nic z tego nie wyszło.
 
Do góry