reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja po wizycie. Startujemy z cyklem naturalnym... Mam dostać zastrzyki na progesteron , jeszcze w październiku jadę do maleństwo :)
Hej, transfer na naturalnym? Mialas kiedyś na sztucznym? Skad taka decyzja? Lekarz mi mówił że nie ma roznicy, tylko trudniej zaplanowac. Choć dziewczyny mają różne doświadczenia. Ja mialam dwa niepowodzenia na sztucznym i też chciałabym spróbować na naturalnym, jak będzie co...Powodzenia!
 
Hej, transfer na naturalnym? Mialas kiedyś na sztucznym? Skad taka decyzja? Lekarz mi mówił że nie ma roznicy, tylko trudniej zaplanowac. Choć dziewczyny mają różne doświadczenia. Ja mialam dwa niepowodzenia na sztucznym i też chciałabym spróbować na naturalnym, jak będzie co...Powodzenia!
Ja jestem na naturalnym iiiiii serdecznie polecam. Oczywiście jest więcej wizyt ale pózniej jest łatwiej ;)
I według mnie organizm może wtedy zrobić więcej. Nie jest tak jakby uśpiony, na psychotropach 😂😂😂
 
6 dpt beta 12,4 niby jak na ten dzień ok ale pod wynikiem mam zapisek tłustym drukiem: wskazana kontrola!
Czy któraś wie co to może oznaczać? 🤔
 
Oby ;-)
Mi klinika nie mówiła kiedy ile miał, jedynie wiem że przy transferze była morula ( może i bym wiedziała ale nawet nie pytałam).
Najważniejsze że się dzieli prawidłowo:)
Czyli czekasz do soboty na blastke i odrazu do badań idzie ?
Tak ,czekam na blastke,jutro wszystko się okaże,maja dzwonić do mnie.Jeśli nie zatrzymał się zarodek i dalej się dzieli, to pojdzie do badania Pgd.
 
6 dpt beta 12,4 niby jak na ten dzień ok ale pod wynikiem mam zapisek tłustym drukiem: wskazana kontrola!
Czy któraś wie co to może oznaczać? 🤔
Bardzo się cieszę, że beta pozytywna,to dobry znak.Jedynie zastanawia mnie napis wskazana kontrola,tyle bet już robiłam i nigdy nie było takiej adnotacji.Zapytasz lekarza.Ja wierzę w twojego kropka😍
 
reklama
Do góry