reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Synu wazy 830 g 🤭 z jego wagi termin porodu jest szybszy o 10 dni 😅 ciekawe czy przestanie rosnąć bo zaczynam bać sie tego porodu 🫣 wszystko dobrze 🩵 a wracając z wizyty wjechaliśmy zamówić pierwszą furę dla gościa 🥹 teraz czekamy na wieści od Was @Chmurkach @IssGreen ✊🏼🍀
Duży chlopak, ale i tak z termin porodu najbardziej wiarygodny jest z usg crl w 1trym😂, wiec chyba większy chłopak bedzie
 
reklama
I nie miałaś żadnych zdegenerowanych?🙏🙏 ile dojrzałych na ile kom? Wiesz coś? Jaki mialas estradiol w sobotę? Przy 25mm..? Dałaś mi nadzieję..dotrwam do jutra...
w sobotę miałam estradiol 2348 pg/ml. W sumie to nie wiem, ile pobrano, ale na pewno nie dużo więcej niż 10, bo podczas USG w sobotę miałam mniej więcej 8 na lewym i 4 mniejsze pęcherzyki na prawym jajniki
 
Dziękuję. Mogę wiedzieć ile masz lat? Ja 38 juz..
Walczymy o rodzenstwo dla 6latka (naturalnie, dawno temu, gdy jeszcze zachodziłam od razu w ciążę, nawet po wycięciu jajowodu - cp). W ciągu ostatnich 2,5 lat starań naturalnych - ciąża biochemiczna. A od 11.2023 ivf..💪
mam 34 lata

Będę trzymac jutro kciuki za Ciebie 🤞
 
Biorę

Biorę Duphaston 3 x dziennie po 1 tabletce i globulki Cyclogest 2 x dziennie.
Wizytę mam umówioną na 28.10, ale próbuję skontaktować się telefonicznie.
Podobno niski progesteron przyczynia się do poronień :(
Postaraj się skontaktować z lekarzem a nie zakładasz odrazu najgorsze scenariusze, stres i nakrecanie się tu nie jest Ci do niczego potrzebny. To od dnia transferu masz wizyte w klinice dopiero 28? To nie dziwne ze zszokowały Cie moje co tygodniowe wizyty, swoją drogą ciekawe czemu są takie różnice między klinikami. W jakiej Wy się leczycie ?
 
reklama
Cześć dziewczyny, wychodzę zza krzaków. W ubiegły czwartek urodziła się moja córeczka. Nie pisałam tu, że podchodziłam do drugiego transferu, więc teraz nadrobię- 1.02 miałam transfer zarodka z szóstej doby 3bc. Podczas procedury udało mi się wyhodować tylko dwie komórki, obie udało się zapłodnić i powstały dwa tzw słabe zarodki. Z pierwszego urodziłam synka, który ma teraz 1,5 roku. Z drugiego jest teraz moja malutka córeczka. Wszystko u niej w porządku, jesteśmy już w domu. Dziękuję @sarenkamala za zwolnienie wtedy dla mnie brzuszka :)
 
Do góry