reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki, że podzielilaś się swoim doświadczeniem, to daje nadzieję 🥹a możesz w wolnej chwili napisać jakie miałaś leki w pierwszej klinice a jakie w drugiej? 😊
Na ten moment my „odpuszczamy”… chyba wrócimy do tematu dopiero w nowym roku 😞 Psychicznie jestem przeorana😔
U nas podobnie...wiem co przeżywasz, ja juz 3 stymulacje przechodziłam...jak będziemy podchodzić w przyszłym roku to też w innej...
 
reklama
Już po wizycie.
21 dpt. Zarodek ma 2,35 mm. Bije serduszko.
Teraz dopiero będę czekać na kolejną wizytę, jak na wyrok :/
W poprzednich ciążach na kolejnej, poserduszkowej wizycie, wszystko się kończyło...
Pani doktor zdziwiona, że chodzę do pracy. A ja po prostu nie chcę iść na L4 i za chwilę tam wrócić.
To wszystko jest takie trudne...
Radość tłumi strach.
Kolejna wizyta 9 listopada.
to wspaniała wiadomość 😄🤞🏻🤞🏻🤞🏻 wiem, że to trudne ale spróbuj się nie zadręczać myślami 🫶🏻 wszystko jest dobrze i umówmy się, że tak już pozostanie 😊
 
Już po wizycie.
21 dpt. Zarodek ma 2,35 mm. Bije serduszko.
Teraz dopiero będę czekać na kolejną wizytę, jak na wyrok :/
W poprzednich ciążach na kolejnej, poserduszkowej wizycie, wszystko się kończyło...
Pani doktor zdziwiona, że chodzę do pracy. A ja po prostu nie chcę iść na L4 i za chwilę tam wrócić.
To wszystko jest takie trudne...
Radość tłumi strach.
Kolejna wizyta 9 listopada.
Rozumiem Twoje obawy, trzymam mocno kciuki! Na razie jest pięknie! 🌈
 
Ja po wizycie , szału nie ma z pęcherzykami 😔Jak 10 będzie to będzie dobrze. 31.10 jeszcze jeden podgląd. Punkcja 3 lub 4 listopada.
Ja miałam 10, z czego 8 się zapłodnilo i skończyliśmy na 4 zarodkach, z czego 3 zdrowe. Ja myśle ze to bardzo dobra ilosc, ani za dużo, ani za mało. Nie jesteś przestymulowana, ani w druga stronę. Pecherzyki maja być dojrzałe, to najważniejsze. Trzymam kciuki i wierze ze będzie pieknie ♥️
 
Ja miałam 10, z czego 8 się zapłodnilo i skończyliśmy na 4 zarodkach, z czego 3 zdrowe. Ja myśle ze to bardzo dobra ilosc, ani za dużo, ani za mało. Nie jesteś przestymulowana, ani w druga stronę. Pecherzyki maja być dojrzałe, to najważniejsze. Trzymam kciuki i wierze ze będzie pieknie ♥️
Dzięki za dobre słowo, mam nadzieję ,że tym razem się uda. Tobie serdecznie gratuluję ☀️❤️
 
reklama
Do góry