reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja z poślizgiem. Wszystko ok. Embrionik na pokładzie. Blastka 3.2.2 z 6-tej doby. Proga miałam z kosmosu, ale to 2h po zastrzyku z Prolutexu. Kolejna dawka Accofilu. Ciężkie popołudnie i wieczór. Czasem przydałoby się fizyczne wsparcie w takim dniu, bo moje pacholę chyba się dziś przestymulowało i potwornie zmęczyło za razem i to był straszny mix i jestem teraz półtrupkiem. Ale może to najlepszy talizman jaki mogłam mieć ze sobą na transferze, bo tym razem była ze mną cały czas.
Brzuch pobolewa leciutko.
Miałam podchodzić na zimno, ale znowu zapaliła się lampka głupiej nadziei. Zapas testôw zrobiony. Betę mam zrobić za 10 dni, ale sikać będę od 9.11.
Ja myślę, że to się nie da na zimno.
 
reklama
Witam. Jestem 6dpt blastocysty na cyklu z estrofenem, zrobiłam Bhcg i wynosi 12.27 czy to nie za mało na ciążę? Test sikany pokazuje lekko widoczna kreskę
Taki wynik świadczy tym że coś się ruszyło. 6 dni to bardzo wcześnie. Mój jak się nie mylę w 6dniu był ok 18-19 dwa dni później ponad 180 więc nie martwiła bym się na zapas na Twoim miejscu ;-)
 
Do góry