reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wow to niezłe jakbyście nawet w ciągu tygodnia wyszli😊♥️♥️♥️
Dużo pewnie musiałaś sobie w głowie poukładać. Ile twoja córka ma wieku???
Ja liczę ze może jednak tydzień dwa uda się przeciągnąć, tak odpoczywalam fizycznie ostatni raz chyba 5lat temu, psychicznie z odpoczynkiem gorzej.
Dostałam mnóstwo antybiotyków, załapałam się na sterydy i heparynę przez covid. Mam nadzieje, ze jutro jak będzie pełna obstawa a nie dyzur będę coś więcej wiedzieć, ale mam dobra opiekę. Mi wody się sączą, tfu tfu nie leje się ze mnie… mój pierwszy był promem ale o czasie j zostawiałam wszędzie kałuże wod. Dlatego czekają póki jest stabilnie.
Młody wazy 2.5kg prawie wiec przynajmniej nie ma hipotrofii oby powalczyć o płuca.
Moja to 7 lat . Pannica można rzec, więc sobie jakoś radzi z tatą i dziadkami. To wagowo ładnie bardzo ma mały 🩵 ale jeśli może to niech posiedzi u mamy w brzuszku , im później się wykluje kurczak mały tym mniej czeka Was potem rozłąki ... a jeśli chodzi o płucka to nam podali jedna dawkę sterydu ( tyle zdążyli ) , i Panie tu mówią , że świetnie sobie radzi. Dziś mamy kontrolne badania 🙏🏼 trzymajcie kciuki mocno ❤️
 
reklama
Moja to 7 lat . Pannica można rzec, więc sobie jakoś radzi z tatą i dziadkami. To wagowo ładnie bardzo ma mały 🩵 ale jeśli może to niech posiedzi u mamy w brzuszku , im później się wykluje kurczak mały tym mniej czeka Was potem rozłąki ... a jeśli chodzi o płucka to nam podali jedna dawkę sterydu ( tyle zdążyli ) , i Panie tu mówią , że świetnie sobie radzi. Dziś mamy kontrolne badania 🙏🏼 trzymajcie kciuki mocno ❤️
Trzymamy ♥️
 
Pewnie temat się już przewijał ale czy na badaniach prenatalnych pierwszych, udało się Wam poznać płeć dziecka?
I w którym tygodniu Wam się udało?
My jutro ( 11+4)♥️
 
Witamy ❤️ Jan 55cm 3620g 10/10 ,niby niedawno rodziłam córkę a nie mogę się nadziwić jakie to małe 🙈
 

Załączniki

  • 13b70159-733b-4aac-995b-5ff9c744eb6b.jpeg
    13b70159-733b-4aac-995b-5ff9c744eb6b.jpeg
    46,6 KB · Wyświetleń: 84
Wow to niezłe jakbyście nawet w ciągu tygodnia wyszli😊♥️♥️♥️
Dużo pewnie musiałaś sobie w głowie poukładać. Ile twoja córka ma wieku???
Ja liczę ze może jednak tydzień dwa uda się przeciągnąć, tak odpoczywalam fizycznie ostatni raz chyba 5lat temu, psychicznie z odpoczynkiem gorzej.
Dostałam mnóstwo antybiotyków, załapałam się na sterydy i heparynę przez covid. Mam nadzieje, ze jutro jak będzie pełna obstawa a nie dyzur będę coś więcej wiedzieć, ale mam dobra opiekę. Mi wody się sączą, tfu tfu nie leje się ze mnie… mój pierwszy był promem ale o czasie j zostawiałam wszędzie kałuże wod. Dlatego czekają póki jest stabilnie.
Młody wazy 2.5kg prawie wiec przynajmniej nie ma hipotrofii oby powalczyć o płuca.
A ja myślałam ze z naszej trójki to ja pierwsza urodzę😅 trzymam kciuki żebym jednak ja była pierwsza przed Tobą, bo jednak u Ciebie to dobrze by było żeby maluszek jeszcze posiedział w brzuchu. Ja jutro się dowiem jak tam rokowania u mnie bo mam KTG oraz wizyte kontrolna u lekarza. Trzymam kciuki za maluszka!
 
reklama
Do góry