reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, które przyjmowały progesteron besins 200 mg, czy miewalyscie zawroty 1.5h po przyjęciu leku? Dziś wzięłam oprócz 3x ultragestan i mnie tak "siekło" jakbym byłam pijana konkretnie...zawroty głowy. Jutro już nie wezme bo tragedia. Miala któraś tak? Na sztucznym kiedyś brałam 3x dziennie i tez nawet auta prowadzić nie mogłam.. Teraz na naturalnym może sam ultragetan 200mg wystarczy..
Ja mam uczulenie na ten lek. Wysypało mnie po nim ...
 
Ile leżycie po transferze w klinice? 30 min?15min? Czy wcale? I kiedy idziecie się wysiusiać...?:)
Zawsze każą leżeć u mnie 20 min, ale przy ostatnim tranferze miałam tak pełny pęcherz, że pielęgniarka się śmiała, że mi się przelewa. Kazali mi 5 min poleżeć, lecieć się wysikać i wrócić na pozostałe 15 min. Nie zaszkodziło i ciąża 18 tydz. teraz :)
 
Dziewczyny, jechaliście kiedyś same samochodem na transfer? Mam syna chorego, na antybiotyku...mąż zostanie z nim w domu a ja sama na transfer. Jak nie ma przeciwwskazan do jechania samochodem to chyba prowadzenia też...?
ja jechalam do Katowic z Krakowa sama na transfer. Dodatkowo mialam podawany Atosiban. Nie bylo zadnych przeciwskazan.
 
Niee Pani 😁. Ogólnie czuje się jak słoń ale mam tylko 5 kg na plusie 😇. Ale widzę, że mój królewicz zaczyna ostro rosnąć więc zobaczymy na ilu skończę 😁.
Od lutego nie jestem już „szefową”, możesz przejąć moje obowiązki. Kalendarz czeka 😎
zamiast kalendarza wolę przejąć brzuch 😁❤️boziuuu ja to byłam jak słoń 🐘 nie tylko się czułam 😂
 
reklama
u mnie bylo z 15 min. Lezalam dluzej ze wzgledu na Atosiban. I u mnie nie musialam być z pelnym pecherzem (uffff...). Moj lekarz lepiej widzi z pustym ;)
Widać na pewno lepiej, bo rzeczywiście pęcherz daje wielką czarną plamę na ekranie. Ale tu raczej chodzi o pozycję macicy przy wprowadzaniu transferu...
 
Do góry