reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Widać na pewno lepiej, bo rzeczywiście pęcherz daje wielką czarną plamę na ekranie. Ale tu raczej chodzi o pozycję macicy przy wprowadzaniu transferu...
U mnie w klinice wymagają pełnego pęcherza bo w tedy macica jest lepiej widoczna. Raz na transfer miałam pusty i pielęgniarka musiała mocno naciskać aparatem do usg żeby było coś widać a jak miałam pełny pęcherz to ledwo skóry dotykała.
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Czy jest wśród Was kobietka w wieku 41l, lub po 40, która podchodziła od ivf bez badania zadodkow, i procedura zakończyła się szczęśliwie ?
Wczoraj na wizycie panj dr przekazała, że dla kobiet w tym wieku z obniżona rezerwa [0.85ng/ml] nie zaleca się badania genetycznego zarodkow /ryzyko uszkodzenia/ , w związku z tym, chce w cyklu stymulowanym transferować.
No i zastanawiam się co dalej, bo do tej pory byłam zdecydowana na badanie o ile będzie co badac.
Nie wiem co robić.
Kariotyp u mnie ok, czekamy na drugi wynik.
ja mam 36, u mnie lekarz też mi odradzał badania. A jak się skończy to czas pokaże 🤷🏼‍♀️
 
U mnie w klinice wymagają pełnego pęcherza bo w tedy macica jest lepiej widoczna. Raz na transfer miałam pusty i pielęgniarka musiała mocno naciskać aparatem do usg żeby było coś widać a jak miałam pełny pęcherz to ledwo skóry dotykała.
to mnie przy 1 transferze cofnęli, bo za mało płynu w pęcherzu i musiałam pić wodę.
Leżę z 15 min i do łazienki można iść.
 
Widać na pewno lepiej, bo rzeczywiście pęcherz daje wielką czarną plamę na ekranie. Ale tu raczej chodzi o pozycję macicy przy wprowadzaniu transferu...
nie wnikam. Wygodniej mu przy pustym, kaze wlozyc piesci pod pupe. Facet ma juz swoje lata praktyki. Dla mnie lepiej bo nie wyobrażalam sobie nigdy lezenia tyle z pelnym pecherzem 😉
 
reklama
Do góry