reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mi dziś ginekolog powiedział, że boją się wypisywać ten lek, bo farmaceuci donosili na prokuraturę więc wolą wysyłać do szpitala. 😞 więc też nastawiam się na szpital.
Trzymam kciuki, żeby jednak ruszyło i całkowicie się oczyściło.
U mnie te leki kupuje się w klinice tam, gdzie się leczyłam.
 
reklama
niestety na usg niewiele było widać. Potencjalny pęcherzyk w macicy. Lekarz nie zauważył niczego niepokojącego, co by mogło sugerować cp. Dziś beta 1000, wolniej rośnie ale w normie. W poniedziałek idę znowu na usg. Już się chyba pogodziłam, że wyląduję w szpitalu... 😞
A który masz tc?
 
Ja z kolei immuno miałam zleconą do badania przed pierwszym transferem. Fakt, histero nie. Lekarz powinien zaproponować badania, a do mnie powinna należeć możliwość wyboru.
tez tak uwazam. Ale widocznie z doświadczenia uwazaja, ze lepiej tak. U mnie wtedy powiedział co mozna jeszcze i co on rekomenduje. I ta kolejna proba byla na dodatkowych lekach i byla udana.
 
Hej Dziewczyny, te powyżej 35-36 roku...za ktorym razem Wam się udało? Ja jestem po trzech procedurach, 3 transferach z beta 0:(. Walcze z sobą, żeby nadal wierzyc i nie poddać sie. Ciąża naturalna 7 lat temu, wcześniej pozamaciczna (jajowod out). W 2021 ciąża biochemiczna podczas starań naturalnych. W 2022 stymulacje i starania własne, 2023 inf. Ciąży brak. Od kwietnia uderzamy do N.ovum, dr Z. Dajcie swoje pokrzepiające historie...Niestety porażki wryly się w głowę i trudno mi uwierzyć. Amh 3, wiek 39 w tym roku. Nasienie z obniżona morfo (1-3%). Powodzenia Dziewczyny!❤
Ja właśnie skonczylam 40 a dwa miesiące renu urodziłam core:) punkcję miałam dzień przed 39 urodzinami. Miałam bardzo podobne parametry do Ciebie, trochę nizsze AMH a morfologia u nas była nawet 0%. My badaliśmy zarodki, pierwszy transfer udany:) powodzenia!
 
Ja właśnie skonczylam 40 a dwa miesiące renu urodziłam core:) punkcję miałam dzień przed 39 urodzinami. Miałam bardzo podobne parametry do Ciebie, trochę nizsze AMH a morfologia u nas była nawet 0%. My badaliśmy zarodki, pierwszy transfer udany:) powodzenia!
Gratulacje! Czyli pierwsza procedura i sukces? Wow❤ pieknie.
Mogę wiedzieć ile miałaś i jakiej jakości zarodki?...z ilu zapłodnionych komórek? I czym byłaś stymulowana? Jakie dawki? Mialas kriotransfer?
Dziękuję za wiadomość❤
 
Gratulacje! Czyli pierwsza procedura i sukces? Wow❤ pieknie.
Mogę wiedzieć ile miałaś i jakiej jakości zarodki?...z ilu zapłodnionych komórek? I czym byłaś stymulowana? Jakie dawki? Mialas kriotransfer?
Dziękuję za wiadomość❤
Tak, pierwsza procedura udana, z 10 komórek chyba 8 się zapłodnilo z czego 4 dotrwały do fazy blastocysty. Wszystkie bardzo dobrej klasy (4 i 5 AA albo AB), z 4 3 okazały się zdrowe. Miałam kriotransfer. Tyle z głowy pamietam, leki posprawdzam w papierach pozniej i Ci napisze:) Aha i przy tej jakości plemników mieliśmy selekcje plemników przy pomocy procedury zymot i zapłodnienie wybranymi plemnikami, myśle ze to istotne:)
 
Tak, pierwsza procedura udana, z 10 komórek chyba 8 się zapłodnilo z czego 4 dotrwały do fazy blastocysty. Wszystkie bardzo dobrej klasy (4 i 5 AA albo AB), z 4 3 okazały się zdrowe. Miałam kriotransfer. Tyle z głowy pamietam, leki posprawdzam w papierach pozniej i Ci napisze:) Aha i przy tej jakości plemników mieliśmy selekcje plemników przy pomocy procedury zymot i zapłodnienie wybranymi plemnikami, myśle ze to istotne:)
Dzięki! 🌷🌷🌷 mieliśmy przy trzeciej z fertile chip (selekcja nasienia) - z 4 dojrzałych 1 blastka. A przy pierwszej 7 dojrzałych, 6 się zaplodnilo dobrze i z tego 2 blastki..
 
reklama
Do góry