reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
reklama
Hej Dziewczyny, te powyżej 35-36 roku...za ktorym razem Wam się udało? Ja jestem po trzech procedurach, 3 transferach z beta 0:(. Walcze z sobą, żeby nadal wierzyc i nie poddać sie. Ciąża naturalna 7 lat temu, wcześniej pozamaciczna (jajowod out). W 2021 ciąża biochemiczna podczas starań naturalnych. W 2022 stymulacje i starania własne, 2023 inf. Ciąży brak. Od kwietnia uderzamy do N.ovum, dr Z. Dajcie swoje pokrzepiające historie...Niestety porażki wryly się w głowę i trudno mi uwierzyć. Amh 3, wiek 39 w tym roku. Nasienie z obniżona morfo (1-3%). Powodzenia Dziewczyny!❤
Ja mam dzis 38 l
Nie udalo sie 5 transferów, 8 zarodkow, 3 iui, zawsze beta 0!!! Okrutne zero
pcos, byly slabe zarodki, morfologia czasem ok a czasem tragedia. Mutacja w trombofilii, mthfr, brak kir implanatacyjnych. Nie pomagal encorton, accofil wlew, zastrzyk, intralipid, itp
W wieku 36 l ciaza naturalna, 38 l druga ciaza naturalna. Obie niespodziewane, nie do uwierzenia..
Pierwsza ciaza zaraz po 4 stymulacji i punkcji… zostaly w Czechach 2 zarodki..

Takze widzisz - nigdy nie mozna sie poddawac. Ja sie poddalam - pogodzilam z bezdzietoscia ale chcialam ostatniej proby i 4 procedura byla tą ostatnią szansą.. nie dokonczylam jej. Mam dwoje dzieci….
Trzymaj się i walcz póki masz siłę
 
Do góry