reklama

kto po in vitro

Temat na forum 'Przedstawiam się' rozpoczęty przez joanka77, 10 Marzec 2015.

1. joanka77

joanka77 Początkująca w BB

Hej dziewczyny! Jestem tu nowa wiec chcialam sie przywitac ;) tez jestem po IVF juz drugie podejscie 6 dzien po transferze zmeczona jestem zawroty glowy mam i ogolnie nijako sie czuje brzuch boli dziwnie wspomne ze za pierwszym razem w pazdz.2014 r tez zaszlam w ciaze od razu ale poronilam w 5tc czy ktoras ma podobne objawy jak ja teraz ?

2. Madzia888

Madzia888 Zaciekawiona BB

Witam :)
    Jestem tu nowa jestem po 1 nie udanym in vitro..teraz chwila przerwy i czekam na crio. Szukam dziewczyn które są po 1 podejściu a chcą mieć za drugim razem zapłodnienie wszystkie komorki :)
    Pozdr.madzia

3. reklama
  4. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

5. Aneta222

Aneta222 Początkująca w BB

Witam jestem tu nowa. Obecnie jestem po 4 transferze 8dpt oczkuję na wynik Bety. Czy jest ktoś w podobnej sytuacji? Jest to moja ostatnia próba korzystam z programu rządowego co potęguje stres.

6. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

zajrzyj do linku z mojego poprzedniego postu

7. baśkaruda

baśkaruda Zaciekawiona BB

My zdecydowalismy się z meżem na in vitro w klinice Invimed w Warszawie. W końcu sie nam udało jestem w 2 miesiącu ciąży. Lekarz który sie mną zajmuje zna sie na rzeczy, umie z nami rozmawiać, wszystko cierpliwie tłumaczy. Teraz chodzę na wizyty kontrolne na razie wszystko przebiega pomyślnie:)

8. dariaa16

dariaa16 Fanka BB :)

witam dziewczzyny niedawno sie odzywałam pisałam o fatalnych wynikach mojego męża, dzis robilismy panel tarczycowy bo patrzac na wyniki z 2008 roku TSH 4,8 a w sobote mamy wizyte w Invicta warszawa u dr Łukaszuka i iewiemy czy zmieniac invicte na inna klinike...

Poleć forum