reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

kto po in vitro

Dołączył(a)
9 Październik 2019
Postów
3
Rozwiązania
0
Witam
Bardzo proszę o informację, jaka rolę przed stymulacja odgrywa poziom LH i estradiolu we krwi?
Jestem w trakcie długiego protokołu, lekarz zlecił mi badania tych hormonów w 2d.c. I ma podstawie wyników stwierdził od razu, kiedy powinnam zacząć przyjmować menopur celem stymulacji po uprzednim wyciszeniu gonapeptylem.
Mój wskaźnik LH na 2dc wyniósł ponad 6, estradiol 15. Czytałam na kilku forach wypowiedzi dziewczyn, że ich lekarz ściśle kontroluje wyniki tych hormonów nim rozpoczna symulacje, natomiast mi bez ponownego zlecenia badań kazano rozpocząć symulacje za kilka dni. CYtalam, że wynik LH owinien wynosić do 3 w dniu rozpoczęcia stymulacji, dlaczego jest to takie ważne? Martwi mnie to, że mam rozpocząć symulacje bez uprzedniego sprawdzenia, czy poziom hormonu spadł. Jestem głęboko zaniepokojona. Jak było u Was? Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Proszę o informację, jakie znaczenie ma poziom LH <3 przed rozpoczęciem stymulacji.
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry