reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

reklama
Urodzilam ostatnia... i tak sobie teraz przejrzalam dwie ostatnie strony i sie normalnie poryczalam....:sorry::-D:-D:-D
 
oj fajne wspomnienia, ja trzeciej ciąży nie planuję, choć nie wiem jak wyjdzie, ale często z sentymentem wracam do narodzin i córci i synka, żałuje tylko, że miałam podawanego głupiego jasia, bo nie "przeżyłam tego" tak świadomie jak bym chciała, ale cóż, ból silny, to i tak trzeba było.
Oj poród naruralny to niesamowite przeżycie, ciaża to cudowny okres, oj tęskno tęskno......czasem jak się najem i brzuch jak 5 miesiac, to tak ciepło na sercu sie robi.......
 
ajjj niesamowity okres -ciaza, macierzysnstwo!!:tak:
Bol przeogormny ale to jedyny minus reszta wspaniala!!Ja poczekam jeszcze troche i tez poczytam kilka stron wstecz i daje glowe obciac ze i ja ryczec bede:-pPrinci nie ma co sie dziwic ze sie wzruszylas;-):tak:
 
reklama
urodzilam 23.09.2009
w 39 tygodniu ciąży
urodziła synka Patryka
długość/waga:51 cm/3780g
Poród (SN;CC):SN

i przepraszam e dawno ale to bardzo dawno mnie tu nie bylo nadrobie a przynajniej postaram sie nadrobic zaleglosci :)

 
Do góry