reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
4 754
Słuchajcie dziewczynki
Ponieważ powoli zaczyna pękać worek z wrześniowymi dzieciaczkami postanowiłam założyć taki wątek do wpisywania informacji kto urodził gratulacji itp.... jak się zacznie seria to się będzie można pogubić..tyle nas jest:-):-):-):-):-):-):-):-)
Jak macie info kto własnie urodził to wrzucajcie tu oki???
Ja będę na bieząco dopisywać dzieciaczki do listy:tak::tak::tak::tak::tak:

No to niech się dzieje wola nieba....rodzimy
 
reklama
Czesc dziewczynki

Kroptusia urodzila.. po 30 godzinach skurczy i przekleciu męza i szpitala dzis o 7.20 urodzila ważącego 3750gram i mierzącego 56cm Kacperka.. jest slicznym chłopcem i oczkiem w głowie wielu osob :-) Kroptusia lezy na pooperacyjnym poniewaz byly komplikacje i zakonczyło się to CC, była operowana przez 3 lekarzy ale z małym wszystko ok.. Mały juz ssie cyce :-)
Pozdrowienia od naszej dzielnej Kroptusi

skopiowałam info o Kroptusi tutaj...tak dla porządku:-):-):-):-)
 
to ja pierwsza oficjalnie chcę pogratulować na wątku przeznaczonym do tego i TYLKO DO TEGO! :-)

więc sylo28, bershko, sahmecio, i kroptuniu.. gorące gratulaski!!! dzielne kobitki z was :-) powodzenia w matkowaniu i takie tam... :-)

wiem, że nie wszystkim przyszły te ciąze łatwo, że nie łatwo wam się nosiło te wasze skarby i że nie wszystkie miały łatwe porody...

chciałabym szczególnie wyróżnić sylę28, że tak ładnie trzymała nóżki zaciśnięte jak długo się dało i urodziła śliczną zdrową córcię :-)

i kroptunię.. bo niełatwo przechodziła ciążę i jeszcze na koniec się tak męczyła...

życzę dużo pogody ducha dziewczynki :-)

Kroptusiu a ty to powinnaś dostać jeszcze jakiś order za urodzenie takiego dużego chłopca :-) na prawdę kawał kawalera z niego :-) i tak ma być..! :-)
 
Dziewczęta, szczere gratulacje.

Niedługo będzie trzeba otworzyć nowy wątek: zdjęcia naszych maluszków i go zastrzec. Napewno się przyda.
 
reklama
Do góry