reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

po 16 się zaczyna:-):-):-)wczytywałam się ostatnio dokładnie w artykuły o fazach ksieżyca i najwiecej porodów między pełnią a nowiem-czyli najbliższe 2 tyg:-)a największy BB 2-3 dni po pełni...zobaczymy.Sprawdziłąm moje córki-starsza 2 dni po pełni a młodsza 3 dni przed nowiem-więc coś w tym jest...
Korzystałam z tej str:
http://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Fazy2003-30.htm#xP2009
 
reklama
hihi, a mi sie wczoraj pomyliło i pół nocy nie spałam, bo myślałam ze juz ta pełnia :rofl2: cała noc wydawało mi sie ze zaraz mi wody odejdą ;) :tak:
 
Uważaj Reniferku!!!!Siła autosugestii jest wielka-ja też sie czuje ''dziwnie''-nic mnie nie boli i przypływ energii mam tak ze cały czas coś sprzątam ,gotuje itp...
 
A ja ostatnio gdzieś czytałam , że na poród ma wpływ też autosugestia. Musimy być gotowe na poród. I to tak narawdę, bo czasami niby chcemy ale podświadomie przedłużamy czas do porodu. Ciekawe czy coś w tym jest?:eek:
 
eeee...ja tam mogę rodzić ...te skurcze już mnie trochę męczą i raz robią się regularne a potem się rozregulowują:eek::eek::eek: moze pełnia pomoże:tak::tak::tak:
 
A ja ostatnio gdzieś czytałam , że na poród ma wpływ też autosugestia. Musimy być gotowe na poród. I to tak narawdę, bo czasami niby chcemy ale podświadomie przedłużamy czas do porodu. Ciekawe czy coś w tym jest?:eek:

pewnie ze jest... jak mi w nocy coś pstrykneło to sie przeraziłam ze wody mi odchodza i ze jeszcze nie chce... a przeciez niby chcę... :sorry: boję sie bólu i tego ze poród bedzie znów długi - wiec u mnie siła autosugestii jest duza... :laugh2:
 
reklama
Ja chcę i wmawiam sobie i co tydzień jak idę na wizytę do gina to nic nie postępuje:-D więc chyba słaba ta moja samosugestia:-D:-D Zapatrzyłam się na kasiunie i robiłam dzisiaj przysiady bo ona tego dnia kiedy rodziła albo dzień przed chwaliła się że przysiady robi... może to coś pomoże:-D:-D
Wyczytałam że ten wiesiołek można dopochwowo i to lepiej działa więc już dziś nie łykałam tylko aplikowałam haha. Wmawiam sobie jak mogę i niestety nic:-D
 
Do góry