reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto urodził we wrześniu?

Olaska21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2019
Postów
34
Witajcie. Kto ma już pół roczne maleństwo? Jak wam idzie jak to pierwsze i na jakim etapie rozwoju jest maluch .?;)
 
reklama
Rozwiązanie
Ja ciągle uważam, że da się z tego wyjść, tylko osoby z chorobami ,lub starsze umierają ,i nie typowo przez to, Tylko to się przyczynilo, więc myślę że nasz skarby nawet jak zachowują, to nawet nie będziemy o tym wiedzieć
Mam nadzieję że masz rację. . oby tak było .
Jeszcze malutkie są
Super opisane. Znam te niespodzianki z pampersem 😂😂 niby szczelnie a tu nagle pod pacha 😂. Bardzo szybko czas leci . Jak przez palce mi uleciało te pół roku. Dwa zęby u nas również już są. Idą teraz na górze. Moja córka miała 3 kg przy wyjściu spadła do 2.8 . . Najważniejsze aby dzieciaki były zdrowe.
Dobrze że jest taki blog gdzie można porozmawiać mama z mamą . :) Szczególnie w ten trudnym czasie gdy trzeba być w domu .
 
reklama
Ja tak samo. Mała nie miała odruchu ssania. Miałaś kołki? Bądź co noc wzdęcia które budzą malucha ?
Moja miała piękny odruch ssania, ale ja nie miała pokarmu i wklesle sutki, każde karmienie to ryk i szła butla ,i tym Oto sposobem po 3 m , już piersi nie chciał, kolek na szczęście nie było, u nas jest problem z atopowka, więc ciągle się czymś smarujemy
 
Moja się Urodziła 3870kg ,a powiedzcie czym zajmujecie swoje pociechy? Bo moja szybko się nudzi i najlepiej na raczkach, oglądać świat, ale moje plecy i ręce nie wytrzymują za długo. Może podrzucice coś ciekawego ,ja na szczęście mieszkam na wsi ,obok tylko 2 domu i to moje rodzeństwo 😁las dookoła więc spacer codziennie, bo wtedy fajnie śpi
 
Moja się Urodziła 3870kg ,a powiedzcie czym zajmujecie swoje pociechy? Bo moja szybko się nudzi i najlepiej na raczkach, oglądać świat, ale moje plecy i ręce nie wytrzymują za długo. Może podrzucice coś ciekawego ,ja na szczęście mieszkam na wsi ,obok tylko 2 domu i to moje rodzeństwo 😁las dookoła więc spacer codziennie, bo wtedy fajnie śpi
Ja wsadzam w fotelik i puszczam 10 minut bajek a następnie wsadzam ja jak mi już plecy nie dają rady do kojca i wrzucam wszystkie zabawki. Nim każda obslini 😂😂 to mija trochę czasu . Męczy się dodatkowo i lulu
 
Super opisane. Znam te niespodzianki z pampersem 😂😂 niby szczelnie a tu nagle pod pacha 😂. Bardzo szybko czas leci . Jak przez palce mi uleciało te pół roku. Dwa zęby u nas również już są. Idą teraz na górze. Moja córka miała 3 kg przy wyjściu spadła do 2.8 . . Najważniejsze aby dzieciaki były zdrowe.
Dobrze że jest taki blog gdzie można porozmawiać mama z mamą . :) Szczególnie w ten trudnym czasie gdy trzeba być w domu .
Ząbki ... Kiedy pierwsza córa miała 2.5 miesiąca to już miała 2 ząbki wyrośnięte.W wieku 6.5 miesiąca posiadała już 8 sztuk.Druga córa,już bez zaskoczenia,2.5 miesiąca i dwa ząbki w dziąsłach.Miala 7 miesięcy to 6 wyrżniętych. To teraz zaskoczenie że tak późno...🤔🤔🤔Bo dopiero ma dwa i następne idą😉😉😉
 
Ząbki ... Kiedy pierwsza córa miała 2.5 miesiąca to już miała 2 ząbki wyrośnięte.W wieku 6.5 miesiąca posiadała już 8 sztuk.Druga córa,już bez zaskoczenia,2.5 miesiąca i dwa ząbki w dziąsłach.Miala 7 miesięcy to 6 wyrżniętych. To teraz zaskoczenie że tak późno...🤔🤔🤔Bo dopiero ma dwa i następne idą😉😉😉
Moja koleżanka urodziła synka z jedną jedynka.... Niestety wyrwać musieli
 
No u nas tak samo . Na spacer strach wyjść a mój partner ma doczynienia większości że spedycja zagraniczna więc katuje go od stóp do głów żelem antybakteryjnym . Najgorsze jest to że moja mała jak patrzy na coś blisko bardzo to zezuje jednym okiem i miałam iść do lekarza z tym ale odwołane wszystko do czerwca. Miałaś coś podobnego?
Nie nie zauważałam nic takiego, warto się przejsc dla własnego spokoju, ale może to być normalne i minie ;) A zdążyliście zaszczepić dziecko ? My mieliśmy 16 marca mieć 3 dawkę 6w1 i dzień przed nam odwołali. Jestem zła, nie lubię z czymś zwlekać, jeszcze to tak ważna rzecz.
 
reklama
Nie nie zauważałam nic takiego, warto się przejsc dla własnego spokoju, ale może to być normalne i minie ;) A zdążyliście zaszczepić dziecko ? My mieliśmy 16 marca mieć 3 dawkę 6w1 i dzień przed nam odwołali. Jestem zła, nie lubię z czymś zwlekać, jeszcze to tak ważna rzecz.
Ja mam szczepienia odwołane do 20 kwietnia a zostały mi 6w1. Termin miałam na luty. I to ja byłam chora później ona a teraz wirus.... Więc też jestem grubo po terminie
 
Do góry