reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

inna87

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Tez tak mysle tylko czy nie dostane opierniczu..ze znowu samowolka..jutro robie tsh I wtedy chyba zaczne brac ten steryd ale moze w malych ilosciach. Od kiedy bralas encorton przed crio transferem? Ktory dzien cyklu?

reklama

ilmenau

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja bralam od 10dc ale ja miałam problemy z immunologia. Z tego co słyszałam to powinno się włączać wtedy co progesteron (5 dni przed jeśli blastocysta lub 3 dni jeśli 3dniowe zarodki). Jak będziesz na kontroli endometrium to zagdaj lekarza raz jeszcze o ten encorton, powiedz mu ze będziesz się czuć pewniej ze sterydem.

inna87

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Bylam przedwczoraj na kontrolnym usg i transfer w poniedzialek..Wiec miedzy czasie wizyty nie bedzie juz. A przez tele nie podadza mi info. Jechac musialabym kawal spory a nie mam jak :(

inna87

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Bylam przedwczoraj na kontrolnym usg i transfer w poniedzialek..Wiec miedzy czasie wizyty nie bedzie juz. A przez tele nie podadza mi info. Jechac musialabym kawal spory a nie mam jak :(
A prosze powiedz mi jeszcze czy przy rozmrazaniu zarodka oni nacinaja go zawsze? I stad wieksza kasa niz za swiezy transfer..?

inna87

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
A prosze powiedz mi jeszcze czy przy rozmrazaniu zarodka oni nacinaja go zawsze? I stad wieksza kasa niz za swiezy transfer..?
Tsh z dzis 1.79 przy dawce 75 letrox. Wiec od jutra zwiekszam na 100 I encorton w dawce minimalnej 5mg rano.
Za to od 2 tyg zawroty glowy oslabienie zrobilam prywatnie badania i sie okazalo ze zelazo za niskie bo 44 a norma to 50-175...eh zawsze cos musi mi wyskoczyc :( Dostalam zelazo na recepte.
Martwie sie czy odlozyc transfer czy w pare dni zelazo podskoczy chociaz do granicy normy. Lekarka mowila ze anemii nie twierdza.

ilmenau

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie w klinice nacinanie zarodka jest na życzenie, nie przy każdym crio to robią rutynowo, ale to nie przeszkadza a jest szansa, że może pomóc.
Trzymam kciuki żeby teraz się udało!!! ✊✊✊

inna87

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dzieki. Ja to inaczej sie juz nie nastawiam.
Ale poprosze o naciecie..bo to moje ostatnie podejscie.wiec musze dolozyc wszelkich staran by w koncu sie udalo I bez problemow urodzic.

reklama

inna87

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dzieki. Ja to inaczej sie juz nie nastawiam.
Ale poprosze o naciecie..bo to moje ostatnie podejscie.wiec musze dolozyc wszelkich staran by w koncu sie udalo I bez problemow urodzic.
Sprawdzilam faktury I tam napisane ze transfer wraz z ah takze przy crio robia zawsze tutaj. Ale przy swiezym transferze niestety nie bo cena nizsza..dziwne bo mogli by zapytac czy zycze sobie z ah.czy bez. Tymbardziej ze to koszt 600zl wiec powinno I'm zalezec.

Do góry