reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

reklama
Trzymam kciuki cały czas 😘
Dzisiejsza beta 34,6 wiec rośnie..Dobry znak jak na 10 dot ale test z moczu nie pokazal drugiej kreski. Zrobilam rano Zanim poszlam na bete...Czy jak mi sie konczy fraxiparyna dzis to moge zaczac brac acard/ polocard .
Jesli zas biore encorton 5mg rano I 2.5 wieczorem to powinni zwiekszyc mi troszke dawke??
Boje sie ze powtorzy sie sytuacja z kiedys .wiec wole zapobiec jakkolwiek tylko moge.
Stres jest wiadomo ale mniejszy.
 
Przyrost ładny 😁
Testem się nie przejmuj, były na forum przypadki, że beta ponad 100 i jedna kreska.
Wydaje mi się, że encorton masz ok.

Będziesz badać kolejny przyrost w piątek? Kiedy masz jakąś wizytę?
 
Przyrost ładny 😁
Testem się nie przejmuj, były na forum przypadki, że beta ponad 100 i jedna kreska.
Wydaje mi się, że encorton masz ok.

Będziesz badać kolejny przyrost w piątek? Kiedy masz jakąś wizytę?
Dzwonilam do kliniki to mowila prosze przyjmowac leki I za 2tyg dopiero wizyta u lekarza.
O powtorce bety nic nie wspominala ta w rej..tez sie zdziwilam bo moze powtorze ale dopiero po niedzieli albo lepiej moze zeby sie juz nie nakrecac tak strasznie to bede ufac ze beta rosnie.a reszty dowiem sie na badaniu u lekarza. Szkoda ze nie mam nr tele bezposredniego do niego :/ Woli bym jechala tyle kilosow bulila za wizyte itd.
A Wy dziewczynki co ile ta bete sprawdzacie na poczatku?
 
Mi też nie kazali sprawdzać przyrostow tylko na wizytę po 2 tygodniach, ja sama sobie badałam przyrosty, w sumie robiłam betę 3 razy a potem czekałam na wizytę.
Chyba większość klinik tak podchodzi do sprawy
 
Cal
Mi też nie kazali sprawdzać przyrostow tylko na wizytę po 2 tygodniach, ja sama sobie badałam przyrosty, w sumie robiłam betę 3 razy a potem czekałam na wizytę.
Chyba większość klinik tak podchodzi do sprawy
Caly dzien probuje sie dodzwonic tam.albo zajete albo nikt nie odbiera..
Wczoraj skonczylam fraxiparyne..a nie wiem czy mam brac acard/polocard np na noc czy wcale I ile tej nospy moge by nie przesadzic.a tu o sie dowiesz chyba za 2 tyg na wiZycie 😋
A Czy Ty na ta 1 wizyte po tych 2 tyg to do kliniki mialas jeszcze? Czy gdzies gdzie przyjmuje w swoim gabinecie juz ciezarne? Pasowalo by ten ktory doprowadzil do ciazy to I poprowadzil ją...
 
Ja miałam tylko jedna wizytę serduszkowa w klinice, potem już szukałam innego lekarza, który poprowadzi mi ciążę. Lepiej, żeby gin z kliniki poświęcił swój czas dla innych pacjentek, które chcą być mamami 😊
Ja wróciłam do swojego giba, który mnie wysłał do kliniki i on mi prowadził ciążę, byłam super zadowolona
 
Ja miałam tylko jedna wizytę serduszkowa w klinice, potem już szukałam innego lekarza, który poprowadzi mi ciążę. Lepiej, żeby gin z kliniki poświęcił swój czas dla innych pacjentek, które chcą być mamami 😊
Ja wróciłam do swojego giba, który mnie wysłał do kliniki i on mi prowadził ciążę, byłam super zadowolona
Znalazalam lekarza blisko siebie zapisalam sie dzis. Wiec 5km mam . Prywatnie przyjmuje ponoc najlepszy w okolicy. Ale warto. Koniec marca to moze akuart sie zalapie. A jak nie to miedzy czasie pojde do innego pryw.moze to tej kobity ktora ratowala mnie I walczyla z ordynatorem o to by zostawil mi kawalek jajnika opanowanego przez cyste ktora pekla. Jestem jej wdzieczna. Niestety lewe przydatki musieli usnac. Mialam zrosniete wszystko cystą czekoladowa... dlatego od tamtej pory zdychalam przy mies przez te zrosty.
 
Znalazalam lekarza blisko siebie zapisalam sie dzis. Wiec 5km mam . Prywatnie przyjmuje ponoc najlepszy w okolicy. Ale warto. Koniec marca to moze akuart sie zalapie. A jak nie to miedzy czasie pojde do innego pryw.moze to tej kobity ktora ratowala mnie I walczyla z ordynatorem o to by zostawil mi kawalek jajnika opanowanego przez cyste ktora pekla. Jestem jej wdzieczna. Niestety lewe przydatki musieli usnac. Mialam zrosniete wszystko cystą czekoladowa... dlatego od tamtej pory zdychalam przy mies przez te zrosty.

Oj, strasznie dużo przeszłaś. Oby teraz tylko dobre wiadomości cię czekały! 💕
 
reklama
Do góry