reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

inna87

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
19 Grudzie艅 2019
Post贸w
65
Rozwi膮zania
0
Dzi臋kuj臋馃槉 a jak u ciebie odebra艂a艣 wynik bety?
Tak :) I jak narazie chyba ok bo beta z 34.6 w 4 dni wzros艂a do 349.4 馃槉uff w ko艅cu! po tylu staraniach sie udalo,ale spokojniejsza bede dopiero po 1 usg, jak lekarz okresli polo偶enie I czy wida膰 serduszko.
Tak偶e oby艣my razem przechodzi艂y to wszystko dobrze przez te najbli偶sze miesiace!

reklama

inna87

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
19 Grudzie艅 2019
Post贸w
65
Rozwi膮zania
0
Tylko nadzieja trzyma mnie przy zyciu..dziekuje Ci 馃槝
Beta z 34.6 wzros艂a przez 4 dni do 349.4
Myslisz ze to dobry znak? B贸le rzadziej I daje rade bez nospy. Raczej blizniaki nie wchodz膮 w gre co przy takiej becie w 14dpt co?
Czekam teraz na wizyte usg dowiem sie wiecej co z moim male艅stwem.

Dorotkaa91

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
27 Listopad 2019
Post贸w
79
Rozwi膮zania
0
Tak :) I jak narazie chyba ok bo beta z 34.6 w 4 dni wzros艂a do 349.4 馃槉uff w ko艅cu! po tylu staraniach sie udalo,ale spokojniejsza bede dopiero po 1 usg, jak lekarz okresli polo偶enie I czy wida膰 serduszko.
Tak偶e oby艣my razem przechodzi艂y to wszystko dobrze przez te najbli偶sze miesiace!
Ale cudownie gratuluj臋 ci 馃槏musi by膰 ju偶 tylko dobrze.鉂

ilmenau

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
1 Marzec 2018
Post贸w
2 295
Rozwi膮zania
0
Gratuluj臋, pi臋kny przyrost!!!

Dorotkaa91

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
27 Listopad 2019
Post贸w
79
Rozwi膮zania
0
Beta z 34.6 wzros艂a przez 4 dni do 349.4
Myslisz ze to dobry znak? B贸le rzadziej I daje rade bez nospy. Raczej blizniaki nie wchodz膮 w gre co przy takiej becie w 14dpt co?
Czekam teraz na wizyte usg dowiem sie wiecej co z moim male艅stwem.
A powiedz mi ile dni po transferze robi艂a艣 pierwsza bete?

inna87

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
19 Grudzie艅 2019
Post贸w
65
Rozwi膮zania
0
A powiedz mi ile dni po transferze robi艂a艣 pierwsza bete?
Ja mialam podane 2 zarodki wiec mowili zebym tydzien po transferze zrobila bete bo jesli ma wyjsc pozytywnie to juz bedzie widoczny wzrost..
Wiec pierwsza beta 8 dzien po transferze druga 10 dpt i teraz ostatnia w 14 dpt.to tak juz dla swojej wiadomo艣ci.

Dorotkaa91

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
27 Listopad 2019
Post贸w
79
Rozwi膮zania
0
Ja mialam podane 2 zarodki wiec mowili zebym tydzien po transferze zrobila bete bo jesli ma wyjsc pozytywnie to juz bedzie widoczny wzrost..
Wiec pierwsza beta 8 dzien po transferze druga 10 dpt i teraz ostatnia w 14 dpt.to tak juz dla swojej wiadomo艣ci.
Ja mia艂am 1 zarodek i mam w poniedzia艂ek zrobi膰 to b臋dzie 10 dzie艅 po. W艂a艣nie czyta艂am na jakim艣 forum 偶e najwcze艣niej powinno si臋 robi膰 w艂a艣nie tego 10 dnia, dlatego te偶 pytam bo zaczynam si臋 zastanawia膰 czy w pi膮tek nie b臋dzie za wcze艣nie

reklama

inna87

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
19 Grudzie艅 2019
Post贸w
65
Rozwi膮zania
0
Ja mia艂am 1 zarodek i mam w poniedzia艂ek zrobi膰 to b臋dzie 10 dzie艅 po. W艂a艣nie czyta艂am na jakim艣 forum 偶e najwcze艣niej powinno si臋 robi膰 w艂a艣nie tego 10 dnia, dlatego te偶 pytam bo zaczynam si臋 zastanawia膰 czy w pi膮tek nie b臋dzie za wcze艣nie
No tez sie zdziwilam, ze tydzien po transferze juz bete zlecil.. . I tez uwazam ze to troszke za wczesnie bo wyniosla 9.0..a juz 10 dni byla ok. Wiec tez mnie pierwszy wynik wprawil w niema艂e zakloptanie.
Tak偶e najlepiej zrob tak jak lekarz zaleci艂

Do g贸ry